Wi-Fi kulaklığımın bağlantısı kopuyor

EhmalVR

Picopat
Daha fazla  
SteelSeries Arctis 7 kulaklığa sahibim. Epey araştırıp bazı şeyleri denedim ancak çözemedim. Bilgisayarım yük altına girdiğinde; Premiere Pro'da render alırken, CoD Warzone gibi güçlü oyunları oynarken kulaklığımın bağlantısı sürekli kopuyor tekrar bağlanıyor.
Sistemim:

i5-12400F
RTX3070 Ti.
Corsair 2x8GB 3200MHz RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Arctis 7 kulaklığa sahibim. Epey araştırıp bazı şeyleri denedim ancak çözemedim. Bilgisayarım yük altına girdiğinde; Premiere Pro'da render alırken, CoD Warzone gibi güçlü oyunları oynarken kulaklığımın bağlantısı sürekli kopuyor tekrar bağlanıyor.
Sistemim:

i5-12400F
RTX3070 Ti.
Corsair 2x8GB 3200MHz RAM.

Anakartınız nedir?

ASUS Prime H610M-E D4.

Harici bir Wi-Fi adaptör kullanıyorsunuz sanırım?
Bu adaptörü kasanın arka tarafındaki USB portlarına takın.
Ayrıca bu Wi-Fi kartının aygıt yöneticisindeki özelliklerinde güç yönetimi altında güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın tikini kaldırın.

Denedim ancak yine de o
Harici bir Wi-Fi adaptör kullanıyorsunuz sanırım?
Bu adaptörü kasanın arka tarafındaki USB portlarına takın.
Ayrıca bu Wi-Fi kartının aygıt yöneticisindeki özelliklerinde güç yönetimi altında güç kazancı sağlamak için bu aygıt kapatılsın tikini kaldırın.
Denedim ancak yine de oldu. Zararlı bir yazılımın sebep olma ihtimali var mı

Mümkün Kaspersky ile tarama yapın.
Tarama yaptım ancak herhangi bir şey bulamadı

BİOS Güncellemesi yapınca azaldı ancak halen oluyor, eskiden Premiere'de render'a başladığımda hemen olmaya başlardı ve 2 saniyede bir olurdur şu an renderın sonlarında doğru ve 10 saniyede bir falan oluyor. Artık oyunlarda sürekli gitmiyor ama patlama sesleri olunca gidiyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı