Wi-Fi menzil artırıcı önerisi

Wiralia

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Evimde modem benim odamda ve salon ile mutfak modeme uzak kaldığı için internet orada çekmiyor. Televizyon ve telefonlar internete bağlanamıyor. Kablosuz menzil arttırıcı almak istiyorum ama ne kadar verimli olur onu bilmiyorum ve açıkçası o cihazlardan pek anlamıyorum. Acaba bunun için bir tavsiye ya da cihaz öneriniz var mı?

Teşekkürler.

Merhaba.

Evimde modem benim odamda ve salon ile mutfak modeme uzak kaldığı için internet orada çekmiyor. Televizyon ve telefonlar internete bağlanamıyor. Kablosuz menzil arttırıcı almak istiyorum ama ne kadar verimli olur onu bilmiyorum ve açıkçası o cihazlardan pek anlamıyorum. Acaba bunun için bir tavsiye ya da cihaz öneriniz var mı?

Teşekkürler.

Az da olsa bağlantı sağlar.https://www.mi.com/tr/product/mi-wifi-range-extender-ac1200/ bu ürün tavsiye ederim.

Merhaba.

Teşekkürler.

Kalıtesıne gore değişirmi bilmem ama herhangı bır bılındık marakdan alsanız yeter diye dusunuyorum ve evet ıse yarıyor.
Bagladıktan sonra Wi-Fi'nın en az 2 diş çektıgı yere koymanız gerekıyor.
Sınyal guclendırıcı modeme cok uzak olursa olmaz.

Modemim ile kullandığım sinyal güçlendirici arasında sağlam bir duvar ve yaklaşık olarak 13mt. mesafe var. Benzer sorunu yaşıyordum ve öneri üzerine aldım. Özellikleri konusunda da başarılı bir cihaz.

Peki bu cihazlardan birisini aldıktan sonra ekstradan modemden cihaza kablo çekmem gerekiyor mu? Bunun yapıldığına dair bir şeyler duymuştum çünkü.

Hocam al ama alırken bil, ben aldım bilgisayarın yanında kullanıyordum, modem uzaktı, bağlantı çok kötüydü. Sonradan öğrendim onun modemle PC arasına konulması gerektiğini. Bilgisayarında Wi-Fi desteği var mı?

Hocam al ama alırken bil, ben aldım bilgisayarın yanında kullanıyordum, modem uzaktı, bağlantı çok kötüydü. Sonradan öğrendim onun modemle PC arasına konulması gerektiğini. Bilgisayarında Wi-Fi desteği var mı?

Kullanim kilavuzunda yaziyor iste biraz okusaniz:)
Yazmistim yukarida, en az 2 dis cekmesi gerekiyor.
Ve PC de Wi-Fi yok ise aparat almasi gerekiyor.

Ben bilgisayarın yanına değil mutfağa ve salona biraz daha yakın konuma koyacağım. Bilgisayara kablo ile bağlı zaten.

Geri
Yukarı