Wi-Fi Modem Önerisi

EmreeAltintas

Centipat
Ailemdeki bir kişiye alacağım o yüzden kesinlikle pişman olmayacağım bir şey olmalı :)
16Mbps ADSL internet kullanıyorlar fakat yan odadan dahi bağlanma, kopma sorunları yaşıyorlar. Evde 3 tane telefon 1 tane laptop kullanılıyor, bunun için Wi-Fi’ı çok güçlü bir modem almalıyım bütçe 350 TL zorlarsak 400 TL bandında da olabilir, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarı ile modemlerin anten güçleri standart bir kazanç değeri ile geliyor. Siz yükseltmek isterseniz kazancı yüksek bir anten ile değiştirmeniz gerek sonradan. Tabi anteni değiştirilebilir bir model olması da etkili burada.
Alternatif olarak da ikinci bir modem alıp, yan odaya internet alan genişletici tarzında router olarak davranmasını sağlayarak ağı genişletebilirsiniz.

Ailemdeki bir kişiye alacağım o yüzden kesinlikle pişman olmayacağım bir şey olmalı :)
16Mbps ADSL internet kullanıyorlar fakat yan odadan dahi bağlanma, kopma sorunları yaşıyorlar. Evde 3 tane telefon 1 tane laptop kullanılıyor, bunun için Wi-Fi’ı çok güçlü bir modem almalıyım bütçe 350 TL zorlarsak 400 TL bandında da olabilir, önerilerinizi bekliyorum.

Onun yerine tabiri doğru ise ismini unuttum...
Wi-Fi güçlendirici falan var 200-250 liraya çok kaliteli.

Geri
Yukarı