Wi-Fi Repeater Yazılım Güncelleme Sorunu

The-Zbeedy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,

Aliexpress'ten markası belli olmayan bir repeater sipariş ettim. AP kısmında videolarda WPA/WPA2 seçeneği varken, benimkinde olmadığı için yazılımı güncelleştirmek istedim. İnternetten bir tane yazılım buldum, arayüze girdim upload dedim. Upload dosyası başarılı dedi %100 oldu. Resetledi kendini, sonra ışıklar tekrar geldiğinde Wi-Fi repeater gözükmedi ağlar arasında. Ethernet ile bağladım ışık yanıyor ama bir türlü bağlantı kurup arayüze giremiyorum. Reset tuşu işe yaramıyor. Sorun düzeltilebilir bir sorun hissediyorum fakat çözüm nedir bilmiyorum? Acaba nasıl eski ayarlarına döndürebilirim?

Maalesef sadece ethernet girişi var hocam. FTTP vs. bişeyler buldum internette fakat beceremedim bir türlü tam olarak anlamışta değilim açıkcası. Mutlaka bir yolu var imkansız değil ama işte nasıl?

Eğer her hangi bir şekilde bağlana biliyor isen atabilirsin. USB girişi filan yok mu ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı