Wi-Fi sadece bilgisayarda kesiliyor

ismimberkay

Hectopat
Yer
Miami, FL
Merhaba, sadece benim bilgisayarımda Wi-Fi kesiliyor. 5-20sn içinde tekrar bağlanıyor evde internet var ama bilgisayarımda internet yok. İngilizce ve Türkçe pek kaynak bulamadım yardımcı olursanız sevnirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
5Ghz ile bağlanıyorsanız 2.4GHZ ile bağlanmayı deneyin. Ayrıca benim de kullandığım program olan WLAN Optimizer'i deneyin.
Şunu da yaparsak sorununuz büyük olasılıkla çözülecektir.
" Ayrıca, Denetim Masası>Sistem ve Güvenlik>Sistem>Aygıt Yöneticisi dizinini izleyin ve Ağ Bağdaştırıcıları kategorisine gidin. Bu kategoride bulunan ağ aygıtlarınıza sağ tıklayın ve Özellikler seçeneğinden, Güç Yönetimi başlığına gidin. ”Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın” seçeneğinin tiki işaretli ise bu işareti kaldırıp kayıt edin. "

5GHz ile bağlanıyorsanız 2.4GHz ile bağlanmayı deneyin. Ayrıca benim de kullandığım program olan WLAN Optimizer'i deneyin.
Şunu da yaparsak sorununuz büyük olasılıkla çözülecektir.

Her şeyi uyguladım fakat sorun hala devam ediyor. Gittiği zaman böyle oluyor.

Screenshot_2.png

Windows 10'un bütün güncellemeleri tam mı? 2004 sürümü çıktığında böyle bir sorun vardı lakin gelen yamalarla giderildi. Windows Update'i kontrol edin, güncelleme varsa yapın.

Windows 10'un bütün güncellemeleri tam mı? 2004 sürümü çıktığında böyle bir sorun vardı lakin gelen yamalarla giderildi. Windows Update'i kontrol edin, güncelleme varsa yapın.

Son sürüm kullanıyorum fakat daha önce Windows 8.1 kullanırken de aynı sorun vardı.
Aklıma geldi yazayım bari. Sorun kullandığım Wi-Fi adaptörü yüzündenmiş. Hatta bu mesajı yazarken yine kesildi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı