Wi-Fi simgesi değişti internete bağlanamıyorum

Norden1

Hectopat
s.PNG

Uzun zamandır internete bağlanamıyorum. Üstüne tıklayınca Wi-Fi gözükmüyor. Lütfen yardımcı olun.

WiFi Cihazın Arızalanmış Gibi Görünüyor. Donanım Kaynaklı Olduğunu Düşünüyorum. Kablolu bağlanmayı deneyip sonuçlarınızı paylaşın lütfen.

WiFi Cihazın Arızalanmış Gibi Görünüyor. Donanım Kaynaklı Olduğunu Düşünüyorum. Kablolu bağlanmayı deneyip sonuçlarınızı paylaşın lütfen.
Cevabınız için teşekkür ederim. Kablolu bağlanabiliyorum ama wifi ile bağlanmanın bir yolu yok mu? Donanımsal sorun varsa nasıl düzeltebilirim?
Notebooksa F tuşlarında Wi-Fi devre dışı bırakma tuşu vardır antene benzer bir simge. Bir kere basın ve tekrar kablosuz ağları buluyor mu bir bakın
Notebook kullanıyorum ama öyle bir tuş bulamadım.

Laptop mu kullanıyorsunuz yoksa USB ile takılan Wi-Fi cihazlarından mı? Eğer laptop ise Wi-Fi driverlarınızı yeniden kurmayı deneyin. USB cihazı kullanıyorsanız arıza yapmış olabilir.

Driverları güncellemeyi deneyin. Ve Aygıt Yöneticisinde Sarı Uyarı Simgesiyle Gözüken Bir Kısım Var Mı Bakınız. Bu sayfanın görüntüsünü paylaşabilirmisiniz. Denetim Masası/Ağ ve Paylaşım Merkezi/ Kısmında Sol üstteki bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin sayfasının ekran görüntüsünü atınız. Böylece wifi cihazı pcye bağlı gözüküyor mu görelim
Ayrıca Aygıt Yöneticisinden De Şu Görüntüyü Paylaşırsanız Sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    9,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    4,4 KB · Görüntüleme: 27
Wifi cihazınızda sıkıntı yok gibi gözüküyor. Acaba icons sorunu olabilir mi?

Bu Seçenekleri Uygulayın. Bilgisayarınızı Sorun Çözülürse Yeniden Başlatın.
  • Görev çubuğunun en sağındaki simgeden Tüm Ayarlar seçeneğine tıklayın,
  • Gelen ekrandan Kişiselleştirme seçeneğine tıklayın,
  • Ardından gelen ekranda da Görev Çubuğu seçeneğine tıklayın,
  • Görev Çubuğu ekranında yer alan Bildirim Alanı bölümünden “Sistem simgelerini aç veya kapat” seçeneğine tıklayın.
  • Listeden Ağ seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol edin. Eğer aktif değilse açın.
  • Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı