Wi-Fi simgesi gözükmüyor

Hasan313

Decapat
Daha fazla  
RAM
8gb Ddr3L
SSD veya HDD modeli
SSD: SAMSUNG 970 EVO PLUS 250GB
Ekran kartı
Geforce Mx130
Anakart
KBL Ironman_SK
İşlemci
İ5 7200u
Selam. Bilgisayarima 2 ay önce Windows 11kurdum fakat nisan ayina kadar görev çubuğunda Wi-Fi simgesi yoktu. Nisan ayinda Wi-Fi simgesi gözükmeye başladi. Şimdi yine gözükmüyor. Bunun bir çözümü var mı?

IMG_20220522_201520.jpg

İnternete girebiliyor musunuz?

Eğer girebiliyor ve sadece simgenin gözükmesini istiyorsanız:

Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev çubuğu ayarları > Bildirim alanı > Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin > Her zaman bildirim alanında tüm simgeleri göster açık yapın.

Not: Windows 10'da böyle yapılıyor ama Windows 11'de farklı olabilir.

Selam. Bilgisayarima 2 ay önce Windows 11kurdum fakat nisan ayina kadar görev çubuğunda Wi-Fi simgesi yoktu. Nisan ayinda Wi-Fi simgesi gözükmeye başladi. Şimdi yine gözükmüyor. Bunun bir çözümü var mı?

Eki Görüntüle 1396348

Eğer @408157 hocamın dediği yöntem çalışmazsa temiz kurulum yapmayı deneyin. Ben o şekilde çözmüştüm.

Görev çubuğuna sağ tıklayın > Görev çubuğu ayarları > Bildirim alanı > Görev çubuğunda hangi simgelerin görüneceğini seçin > Her zaman bildirim alanında tüm simgeleri göster açık yapın.
Evet girebiliyorum.Fakat dediğiniz ayarlara girdim Bildirim alanı diye bir yer yok

Not: Windows 10'da böyle yapılıyor ama Windows 11'de farklı olabilir
Evet hocam windows 10 için geçerli dediğiniz win11 de yok

Evet girebiliyorum. Fakat dediğiniz ayarlara girdim bildirim alanı diye bir yer yok.

Evet hocam Windows 10 için geçerli dediğiniz Windows 11 yok.

Bunu yapar mısınız, belki işinize yarayabilir:

Merhaba. Windows arama kısmına Regedit yazıp oradan üstteki arama çubuğundan bu kısma gelir misin? HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\WlanSvc ardından "start" yazan kısma girip değeri 2 yapıp bilgisayarı yeniden başlatmayı dener misin? Belki bu işine yarayabilir.

Eki Görüntüle 1396012

Geri
Yukarı