Wi-Fi sinyal güçlendirici tavsiyesi

• Konuyu başlatan Emrecan3331
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 501
E

Emrecan3331

Ziyaretçi
Wi-Fi bağlantısı için sinyal alanını bir şekilde genişleten bir cihaz arıyorum aradığım özellikler.
1-En önemlisi Wi-Fi hızı ayarlanabilir olmalı diğer yazacağım özellikler olursa iyi olur ama asıl alma sebebim Wi-Fi hızının cihazlara göre artırıp azaltabilmektir.

2-Wi-Fi çoğaltıcıyı da CAT5 kablosu ile bağlamak istiyorum (daha sağlıklı olacağını düşünüyorum) bu yüzden Wi-Fi üzerinden değilde kablo üzerinden internet alan bir cihaz tercihimdir.

3-Televizyonu kablolu bağlayacağım için çoğaltıcı da ethernet yuvası da bulunmalı

Bu özeliklerde 100-150 lira bandında bir cihaz arıyorum. 2 ve 3 özellikler fiyatı aşarsa olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ethernet de var
merhaba bu ürün hakkında merak ettiğim bir kaç şey var. cevaplarsanız sevinirim. cihazlara göre Wi-Fi hızı artırılıp azaltılabilir mi ? cat5 ile internet verip Wi-Fi den de internet yayabilir mi ?

merhaba bu ürün hakkında merak ettiğim bir kaç şey var. cevaplarsanız sevinirim. cihazlara göre Wi-Fi hızı artırılıp azaltılabilir mi ? cat5 ile internet verip Wi-Fi den de internet yayabilir mi ?

WIFI hızını indirmeyi sınırlayabilirsiniz modeminizin arayüzü ile.
Aynı anda cat5 ve WIFI'yi çalıştırır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı