Wi-Fi sinyal gücü artırma PC internet hızını artırır mı?

Caner avcı

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam taşınabilir modemim var ve indirme hızı yavaş altyapı olmadıgından bir de taşınabilir paketleri pahalı oldugundan biraz dusugunu aldım Xiaomi Wi-Fi sinyal artırıcı dusunuyorum daha once hiç kulanmadım PC'deki interneti etkiler mi hızlanırmı ya da sadece Wi-Fi'yi mi artırır teşekkür.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230131-002054.png
    Screenshot_20230131-002054.png
    119,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün Wi-Fi çekim alanını arttırıyor. Örneğin modem evin bir köşede olsun. Bunu evin orta bir kısmına takıyorsunuz. Evin normalde Wi-Fi çekmeyen kısımlarında Wi-Fi çekmeye başlar.

Wi-Fi menzil artırıcıdır bu. Kullandığınız alanda cihazlarınız ve modem arasında güçsüz bağlantı sıkıntısı yaşıyorsanız bu menzil artıcı ile Wi-Fi menzilini ve sinyal gücünü iyileştirirsiniz. İnternet hızına herhangi bir katkısı olmaz, o dediğiniz sizin internet sağlayıcınız ile ilgili.

Bu ürün Wi-Fi çekim alanını arttırıyor. Örneğin modem evin bir köşede olsun. Bunu evin orta bir kısmına takıyorsunuz. Evin normalde Wi-Fi çekmeyen kısımlarında Wi-Fi çekmeye başlar.
Bunun xmoi wifi sinyal artıricısı var 4 antenli kablo giriside var o ney peki

Wi-Fi menzil artırıcıdır bu. Kullandığınız alanda cihazlarınız ve modem arasında güçsüz bağlantı sıkıntısı yaşıyorsanız bu menzil artıcı ile Wi-Fi menzilini ve sinyal gücünü iyileştirirsiniz. İnternet hızına herhangi bir katkısı olmaz, o dediğiniz sizin internet sağlayıcınız ile ilgili.
Peki bu hocam pc giriside var

Bunun xmoi wifi sinyal artıricısı var 4 antenli kablo giriside var o ney peki

Peki bu hocam pc giriside var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230131-013548.png
    Screenshot_20230131-013548.png
    198,1 KB · Görüntüleme: 27
Hocam bu da aynı görev fakat daha iyi mesela 1 çeken bir yerde aynı modemin yanındaki internet hızını eve dağıtır internet hızı artmaz fakat evde internet az çeken yer daha fazla çeker aynı modemin yanindasin şekli veriri

Geri
Yukarı