Wi-Fi sinyal yakınlaştırıcısı önerisi

yigitxx7

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 katlı eve geçeceğiz internet alt katta bulunucak. Üst kata 1 tane sinyal güclendirici almak istiyorum. 600 700 bandında kopma yapmayacak kaliteli bir şey önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2 katlı eve geçeceğiz internet alt katta bulunucak. Üst kata 1 tane sinyal güclendirici almak istiyorum. 600 700 bandında kopma yapmayacak kaliteli bir şey önerir misiniz?

Biraz daha bütçe ayırıp şu cihazı almanızı tavsiye ederim, bazen 850 TL gibi de bulunabiliyor son zamanlarda:

Biraz daha bütçe ayırıp şu cihazı almanızı tavsiye ederim, bazen 850 TL gibi de bulunabiliyor son zamanlarda:

Ustam 1200 bizim için çok bana 300 600 bandında bir şey bulabilir misin bağlantı kopma falan yapmayacak şekilde.

Ustam 1200 bizim için çok bana 300 600 bandında bir şey bulabilir misin bağlantı kopma falan yapmayacak şekilde.

1200 TL değil hocam cihaz adında var 1200 :) Fiyatı şu anda 939 ama sık sık 850 civarına iniyor yukarıdaki mesajımda yazdığı gibi.

İnternet hızınız kaç olacak peki yeni taşınacağınız yerde?

Eğer TP Link RE305 fiyatına çıkamayacaksanız benzer özelliklere sahip ama daha düşük kalitede performans veren şu cihazı alabilirsiniz:

Veya benzer bir model ama Xiaomi markalı şu da olabilir:

Hem Xiaomi hem de Mercusys'in modellerinin yorumlarını okuyup karar verebilirsiniz:

Son düzenleme:
1200 TL değil hocam cihaz adında var 1200 :) fiyatı şu anda 939 ama sık sık 850 civarına iniyor yukarıdaki mesajımda yazdığı gibi.

İnternet hızınız kaç olacak peki yeni taşınacağınız yerde?

Eğer TP-Link RE305 fiyatına çıkamayacaksanız benzer özelliklere sahip ama daha düşük kalitede performans veren şu cihazı alabilirsiniz:

Veya benzer bir model ama Xiaomi markalı şu da olabilir:

Hem Xiaomi hem de Mercusys'in modellerinin yorumlarını okuyup karar verebilirsiniz:

Usta 1200 derken 1200 Mbps bizim çok anlamında dedim bizim internet o kadar vermiyor 300 600 Mbps bandında bir şey bulabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı