Wi-Fi sürekli kopma sorunu

MacroitTS

Hectopat
Arkadaşlar kablolu bağlantı da hiçbir sıkıntı yok. Ama iş kablosuza gelince bütün cihazlarda bir kopma söz konusu. Sürekli kopma oluyor ve gerçekten bu insanı çileden çıkarıyor. Telefonla ilgili ne çözüm varsa denedim. Yok mudur bu işin çözümünü bilen? Çok yardıma ihtiyacım var.

Kanka Bende Yaşıyorum Oturdğun bölgede altyapıda sorun vardır ya da modemde modem sürekli kseinti yapıyor biliyorum o sorunu modemden dolayı bende de. bu modem var

Dosya Ekleri

• zyxel-vmg3312-b10a-300-mbps-vdsl2-z.jpg
    zyxel-vmg3312-b10a-300-mbps-vdsl2-z.jpg
    26,5 KB · Görüntüleme: 30
Kanka Bende Yaşıyorum Oturdğun bölgede altyapıda sorun vardır ya da modemde modem sürekli kseinti yapıyor biliyorum o sorunu modemden dolayı bende de. bu modem var
Altyapıdan olduğunu düşünmüyorum çünkü fiber hat döşediler ve herhangi bir sıkıntısı yok. Modemin modeline şu an bakamıyorum ama yarın bakıp atarım.
Hocam modem hat değerleriniz nedir? Sinyal durumu nedir? Modemi sıfırlayıp yeniden kurmayı denediniz mi?
Modem hat değerleri nedir bilmiyorum nereden bakabilirim? Modemin sinyal durumu normalde uzak odalarda yok denecek kadar az ama sinyal güçlendirici kullanıyorum. Fakat modemin yanında olsam bile aynı sorun devam ediyor sinyalle bir alakası yok. Sıfırlama konusunda da bir kez farklı bir sıkıntı olmuştu onda sıfırladım ama bunda hiç sıfırlamadım. Sıfırladıktan sonra stabil çalışması için bir ayar yapmam gerekiyor ona erindiğim için ama eğer çare yoksa mecburen yapacağım.
Kanka bende yaşıyorum oturdğun bölgede altyapıda sorun vardır ya da modemde modem sürekli kseinti yapıyor biliyorum o sorunu modemden dolayı bende de. Bu modem var.

Bendeki modemin modeli de ZyXEL VMG8324-B10A.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı