Wi-Fi sürekli kopup yeniden bağlanıyor

Katyusha

Yoctopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum. Wi-Fi kullanıyorum ve kendi kendine kesilip geliyor. Bu son zamanlarda sürekli yaşanmaya başlandı. Bir şey indiremiyorum, izleyemiyorum. Oyun oynayamıyorum.

Sürücüm: Intel (r) Wireless 9560.

İnternetteki çoğu çözüm yolunu denedim, olmadı. Bağlantıyı sıfırladım, CMD'den IP TCP vs. sıfırladım gene olmadı. Sürücü güncel, ama bir türlü şu sorunu halledemedim. PC Lenovo, sistem Windows 10.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum. Wi-Fi kullanıyorum ve kendi kendine kesilip geliyor. Bu son zamanlarda sürekli yaşanmaya başlandı. Bir şey indiremiyorum, izleyemiyorum. Oyun oynayamıyorum.

Sürücüm: Intel (r) Wireless 9560.

İnternetteki çoğu çözüm yolunu denedim, olmadı. Bağlantıyı sıfırladım, CMD'den IP TCP vs. sıfırladım gene olmadı. Sürücü güncel, ama bir türlü şu sorunu halledemedim. PC Lenovo, sistem Windows 10.
Aynı sorunu yaşıyordum bende. Her yöntemi denedim. En son kablo çektim.

Ben de önceden yoktu bu sorun. Bir anda oldu. Herhangi bir ayarı ile oynamadım, temiz kurulum yaptım sırf bu yüzden. Sonra gene başladı.

Aslında bir bakmak güzel olabilirdi ama öncesinde internetinizin kopmaması gerek. Kablolu olarak bilgisayara bağlantı kurabiliyorsanız olmazsa bir bakalım diyeceğim ama illaki test yapılacağından bağlantımız kesilecek sürekli.

Keşke bakabilseydik, elimden başka bir şey gelmiyor.

İyi günler dilerim

Geri
Yukarı