Wi-Fi üzerinden iPhone'a erişim mümkün mü?

Rica eder her türlü sorunuza dilediğiniz zaman seve seve cevap verebileceğimizi bilmenizi isteriz :)

Tekrardan merhabalar :) . Aklıma bir soru takıldıda tekrardan danışmak istedim size. Konuştuğumuzda zaten Wi-Fi ağıma ele geçirseler bile telefonuma erişmelerinin neredeyse imkansız olduğunu söylemiştiniz. Peki benim iCloud mailimi falan öğrenebilirler mi, yani kullandığım mailimi ve sosyal medya hesaplarımı falan, sadece aplikasyonlarını kullanıyorum, Safari'den giriş yapmamıştım hiç, teşekkürler tekrardan :)
Rica ederiz... Kafanıza takılan her konuda dilediğiniz zaman yardımcı olabiliriz.

Merhabalar tekrardan, telefon etmek isterken ' son hat kullanılamıyor ' uyarısı aldım, cihazım iPhone XS, ancak telefonuma hiçbir zaman hep kullandığım hattım dışında bir hat takmamıştım, sizce bu uyarıyı neden almış olabilirim, bu arada uyarı rehberimdeki 3-4 kişi için geçerli, diğerlerinde böyle bir uyarı çıkmıyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı