Wi-Fi var ama internet yok

Musteri hizmetlerini arayip olayin ne oldugunu bulabilir arizaysada teknik ekip gonderilmesini isteyebilirsiniz.

Hocam arıza değil. ISS'sı internet erişimini kesmiş adamın. Arıza olsa Wi-Fi'ye bağlanamazdı. Wi-Fi aktif ama internete erişemiyor. Kesilmiş bir nedenden dolayı.

Hocam benim dediğimi yaptınız mı? Wifiniz aktif ama internet erişiminiz kesilmiş. Ya ödenmemiş faruralardan ya da herhangi bir sebepten ıssniz internet erişminizi kesmiş. Arayıp sorun size niye kestiklerini söylerler.
Hocam aradık bize kurulum yaptırdı 192.168.1.1 sitesinden. Dediklerini yaptım ama olmadı arıza talebi oluşturuldu. Şimdi modemi kapatıp açtığımda internet ışığı yanmaya başladı. Ama hala internet yok.
Hocam arıza değil. ISS'sı internet erişimini kesmiş adamın. Arıza olsa Wi-Fi'ye bağlanamazdı. Wi-Fi aktif ama internete erişemiyor. Kesilmiş bir nedenden dolayı.

Hocam fatura ödeyeli 2 hafta felan oldu. Herhangi bir çalışma ya da sıkıntı olduğunu da söylemediler. Modeme internet gitmediğini söylediler.

Hocam aradık bize kurulum yaptırdı 192.168.1.1 sitesinden. Dediklerini yaptım ama olmadı arıza talebi oluşturuldu. Şimdi modemi kapatıp açtığımda internet ışığı yanmaya başladı. Ama hala internet yok.

Hocam fatura ödeyeli 2 hafta felan oldu. Herhangi bir çalışma ya da sıkıntı olduğunu da söylemediler. Modeme internet gitmediğini söylediler.
Tamam işte modeme internet gitmediğini söylemişler. Erişiminizi kesmişler. Muhtemelen bi sıkıntı oldu. O yüzden kestiler. Arayın tekrar biraz sıkıştırın açarlar erişiminizi.

Hocam arıza olasydı. Wi-Fi adı hiç gözükmezdi. Wi-Fi aktif ama fatura borcundan veya başka birşeyden erişimi kesilmiş arkadaşın. Arıza olsa hiç bağlanmazdı. Bağlanıyormuş ama interneti kullanamıyormuş.

Hocam bu işlerden anladığınıza emin misiniz? Arıza olunca modemin kablosuzumu kapanıyor :D .DSL bağlanmaz arıza olunca internete erişemezsiniz ama Wi-Fi açık kalır.

Hocam bu işlerden anladığınıza emin misiniz? Arıza olunca modemin kablosuzumu kapanıyor :D .DSL bağlanmaz arıza olunca internete erişemezsiniz ama Wi-Fi açık kalır.

Hocam arkadaş diyor ki Wi-Fi'ye bağlanabiliyorum. Bağlı gözüküyor ama internetim yok diyor. İnternet ışığı da yanıyormuş. Sence arıza olsa internet ışığı yanabilir mi? İnternet erişimini kesmiş ISS'si. Ben anlıyorumda. Asıl siz bu işlerden anlıyor musunuz? Arıza olsa genel bölgede olurdu. Yanındaki binada oturan komşusunda herhangi bi sıkıntı yokmuş. Sadece onun evinde mi arıza var sence? Arıza olmuş olsa yanında ki komşularına da etki ederdi. Adamın evine özel altyapı yapmadılar ya.

Hocam arkadaş diyor ki Wi-Fi'ye bağlanabiliyorum. Bağlı gözüküyor ama internetim yok diyor. İnternet ışığı da yanıyormuş. Sence arıza olsa internet ışığı yanabilir mi? İnternet erişimini kesmiş ISS'si. Ben anlıyorumda. Asıl siz bu işlerden anlıyor musunuz? Arıza olsa genel bölgede olurdu. Yanındaki binada oturan komşusunda herhangi bir sıkıntı yokmuş. Sadece onun evinde mi arıza var sence? Arıza olmuş olsa yanında ki komşularına da etki ederdi.

Hocam konuşmaları ben yanlış anlamışım özür diliyorum :D.

Geri
Yukarı