Wi-Fi ve Bluetooth Adaptör Tavsiyesi

Windows 7

Megapat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
İşletim Sistemi
Merhabalar, masaüstü bilgisayarımı kablo ile bağlama imkanım olmadığı için Wi-Fi adaptör arayışındayım. Ayrıca XBOX Kolu ve bazen telefonumu da bağladığım için de bluetooth adaptöre de ihtiyacım var. Acaba bunların bir arada olduğu USB Adaptörler var mı yoksa ayrı ayrı mı almalıyım? PCI-E adaptör de önerebilirsiniz ancak ilk önceliğim USB olanlar. Bu arada aklımda belirli bir bütçe yok, ne kadar ucuz olursa o kadar iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

150mbps adaptör
300mbps adaptör
Bluetooth adaptör
Bunlara bakabilirsin.

Son düzenleme:
Antenli olan iyimiş, acaba kopma yaşar mıyım? Küçük olanlara zaten güvenemiyorum. Ayrıca bluetooth adaptör de önerir misiniz?

2. internet WI-FI olarak yayınlar için kullanmıştım. Yayınlarda kopma olmuyordu çekimi iyi idi biraz pahalı ama tavsiye ederim 3 yıl bire bir değişim garantisi var.

2. internet WI-FI olarak yayınlar için kullanmıştım. Yayınlarda kopma olmuyordu çekimi iyi idi biraz pahalı ama tavsiye ederim 3 yıl bire bir değişim garantisi var.

Açıkçası bu fiyata sanırım kasa içi bir şey alabilirim ve daha verimli olur. Ayrıyetten @Alper2511 daha ucuz bir şey önerir misiniz, bluetooth adaptörünün Wi-Fi adaptöründen daha pahalı olması şaşırttı beni.
Bu arada şimdi aklıma geldi, telefonumu kullansam çok kopma yaşar mıyım? Ayrıca telefonun bluetooth sistemini bilgisayarda kullanabileceğim bir yol var mı? (Telefonum S7). @Alper2511 @PcKologX @196444 Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Dual Band 5 GHz desteği bulunan adaptör al derim. Ucuz etin yahnisi adaptörler bir ayı bulmaz sorun yaşatıyor kendimden biliyorum. Tavsiyem T2U Plus olur.

Sanırım USB adaptör almaktan vazgeçtim, fiyatlar beklediğimden daha pahalı. Acaba bluetooth adaptör önerir misiniz çoklu bağlantıda sorun çıkarmayacak. Ayrıca dizüstü bilgisayarlar için olan ağ kartlarını kullanabilmemin bir yolu var mı? Bildiğim kadarıyla onlar daha sağlıklı ve bluetooth destekli oluyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı