Wi-Fi ve Bluetooth kart önerisi

mrtgncr

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar topluyorum, açıkçası donanımlardan pek anlamıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aşağıdaki parçaları aldım. Son olarak anakart kaldı. Almayı planladığım anakart ASUS Prime H610M-K D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX anakart. Evimde modem yan odada ve kablo ile uğraşmak istemediğim için masaüstü bilgisayarımı internete Wi-Fi ile bağlamak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla almayı planladığım anakartta Wi-Fi ve Bluetooth yok. Acaba bunların ikisini bir parça, kart vs ile ekleyebilir miyim veya bunların olduğu anakartı mı almam daha mantıklı olur. Satın aldığım ürünleri aşağıya yazıyorum, herhangi bir uyum sorunu olmadan anakart ve Wi-Fi-Bluetooth özelliği eklemek istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Kolaylıklar dilerim.

Intel i7-12700F on iki çekirdek 2.1 GHz işlemci.
ASUS DUAL-RTX2060-O6G-EVO 192 bit GDDR6 6 GB ekran kartı.
Western Digital 500 GB Blue SN550 WDS500G2B0C M.2 PCI-Express 3.0 SSD.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah DDR4 3200MHz CL16 RAM (2x)

Merhaba arkadaşlar, yeni bir bilgisayar topluyorum, açıkçası donanımlardan pek anlamıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine aşağıdaki parçaları aldım. Son olarak anakart kaldı. Almayı planladığım anakart ASUS Prime H610M-K D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX anakart. Evimde modem yan odada ve kablo ile uğraşmak istemediğim için masaüstü bilgisayarımı internete Wi-Fi ile bağlamak istiyorum. Gördüğüm kadarıyla almayı planladığım anakartta Wi-Fi ve Bluetooth yok. Acaba bunların ikisini bir parça, kart vs ile ekleyebilir miyim veya bunların olduğu anakartı mı almam daha mantıklı olur. Satın aldığım ürünleri aşağıya yazıyorum, herhangi bir uyum sorunu olmadan anakart ve Wi-Fi-Bluetooth özelliği eklemek istiyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Kolaylıklar dilerim.

Intel i7-12700F on iki çekirdek 2.1 GHz işlemci.
ASUS DUAL-RTX2060-O6G-EVO 192 bit GDDR6 6 GB ekran kartı.
Western Digital 500 GB Blue SN550 WDS500G2B0C M.2 PCI-Express 3.0 SSD.
G.Skill 8 GB Ripjaws V siyah DDR4 3200MHz CL16 RAM (2x)

Mümkün ise kablo çekmenizi öneriyoruz.
Wi-Fi adaptörler kablolu kullanımın mümkün olmadığı yerlerde kullanılmalı.
Verim kabloluya göre düşük olacaktır.

Mümkün ise kablo çekmenizi öneriyoruz.
Wi-Fi adaptörler kablolu kullanımın mümkün olmadığı yerlerde kullanılmalı.
Verim kabloluya göre düşük olacaktır.

Öncelikle mesajınız için teşekkür ederim. Mümkün fakat matkap ile delik açmam gerekiyor. Ayrıca duvarda ilerleyen bir kablo da cabası. Dizüstü bilgisayarım ile wifi üzerinden bağlantı kuruyorum ve oldukça memnunum. Bu kartlar-adaptörler benzer performansı verse yeterli benim için.

Yeni konular

Geri
Yukarı