Wi-Fi ve mobil veriyi aynı anda kullanmak

Bunun bir yolu var mı emin değilim, ama Samsung'un "İndirme Güçlendiricisi" özelliği ile büyük boyutlu dosyaları (30MB ve daha fazla) hem Wİ-Fİ hem de mobil veriyi aynı anda kullanarak daha hızlı indirebiliyorsunuz. Ama bunun haricinde neden ikisini aynı anda kullanmaya ihtiyaç duyuyorsunuz ki?

Normal kullanım için hali hazırda 40gb üstü İnternetim var ama şebeke nedeni ile 4.5 g 1 çizgi çekim gücü sağlıyor
Normal adls wifide var bulunduğumuz bölgede 16 mbs ama o da yetmiyor mobil veri de yetmiyor
Bazı şeyler için
Sorunun amacını anlamadım internet bu ne kadar çok o kadar iyidir

Benim bildiğim öyle bir sistem yok. Ve ne yazık ki düz mantıktaki gibi ne kadar çok internet o kadar iyi mantığıyla çalışacağını sanmıyorum. Çünkü böyle bir şey mümkün olsa da o esnada yaptığınız tek bir işlemin veri alışverişini iki ayrı ağa bölmek muhtemelen verimi yani hızı düşürecektir ve bağlantı stabil olmayacaktır. Cihazınız aynı anda iki ağa bağlı olsa bile sadece ağlardan birine ağırlık verecektir.
İkisini aynı anda kullanmayı mümkün kılmasa da cihazınız destekliyorsa "Akıllı Ağ Anahtarı"nı açarak Wİ-Fİ ve mobil ağ arasında otomatik geçişi sağlayabilir, ağlardan biri yavaşladığında cihazınızın otomatik diğerine geçmesini sağlayarak daha stabil bir internet bağlantısı elde edebilirsiniz.

Geri
Yukarı