Wi-Fi yazıcı önerisi

lastruling

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar evde kullanmalık tarayıcılı Wi-Fi'li yazıcı bakıyorum aşağıdaki modellerden hangisini almalıyım sizce? Epson'lar arasindaki fark nedir?

Epson
Epson L3250 Wi-Fi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Epson Ecotank L3256 Tarayıcı + Fototopi + Wifi Direct + Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Epson EcoTank L3251 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Epson EcoTank L3252 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Epson Ecotank L3210 Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

HP
HP Smart Tank 516 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Canon
Canon G3470 Wi-Fi + tarayıcı + Fotokopi Tanklı Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Brother
Brother DCP-T520W Wi-Fi Çok İşlevli Renkli Tanklı Inkjet Yazıcı(Orjinal Mürekkepli) - incehesap.com

Brother DCP-T420W Wi-Fi Çok İşlevli Renkli Tanklı Inkjet Yazıcı (Orjinal Mürekkepli) - incehesap.com

Epson L3251/3252/3256 olabilir satıcı kurumsal olursa iyi olur. Kutu içerisindeki orijinal mürekkepleri muadil mürekkeplerle değiştirebiliyorlar.

Epson L3251/3252/3256 olabilir satıcı kurumsal olursa iyi olur. Kutu içerisindeki orijinal mürekkepleri muadil mürekkeplerle değiştirebiliyorlar.

Epson L3250 Renkli Tanklı Fot-tar-yazıcı A4 Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Şunu aldım sanırım hepsi aynıymış sitesinden baktım ufak renk değişiklikleri var işte panel mavi diğeri Full siyah gibi.

https://www.hepsiburada.com/rovi-ev...-kagidi-230gsm-50yp-10x15-pm-ftkgt240evrp1015
Şundan alsam iş yapar mı? Denemek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı