Wi-Fi'dan diğer cihazlara daha az internet göndermek

Carrasco

Centipat
Daha fazla  
Selamlar herkese Wi-Fi'ye 8 cihaz bağlı ve bu belli bir süre böyle olmak zorunda. Benim merak ettiğim ana cihazım dışında diğer cihazlara nasıl daha az internet gönderilmesini sağlayabilirim? Kendi cihazımda ping sorunu yaşamak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet göndermek diye bir şey yok internet dosya değil veri yoludur. Ping'inizi etkilemez.
Modem ayarlarından bandwith Control kısmından diğer cihazların IP adreslerine göre kısıtlama yapabilirsiniz.

İnternet göndermek diye bir şey yok internet dosya değil veri yoludur. Ping'inizi etkilemez.
Modem ayarlarından bandwith Control kısmından diğer cihazların IP adreslerine göre kısıtlama yapabilirsiniz.
ip adreslerine göre kısıtlama nasıl yapılıyor ? ben baya kurcaladım ama bulamadım öyle bişey

ip adreslerine göre kısıtlama nasıl yapılıyor ? ben baya kurcaladım ama bulamadım öyle bişey
1620499166968.png

Zaten oradan yapıyorsun modeminin markasına göre değişir bandwith Control kısmına bak o arayüzden.
Dostum senin oradan yapıyorsun dediğin kısım ile benim baktığım arayüz farklı anlamadın sanırım bende senin dediğin bant ayarı çıkmıyor çıkmış olsa buraya yazma gereği duymazdım zaten emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı