Wi-Fi'den Wi-Fi'ye Sinyal güçlendirici önerisi

Entromialpemp

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, odamla modem bayağı uzak odamda 1 2 tık anca internet çekiyor ve ben odamın yanındaki koridora sinyal güçlendiricisi almak istiyorum Wi-Fi'den Wi-Fi'ya şeklinde olacak nasıl bir şey alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben "Xioami Mi Wifi Pro Extender" kullanıyorum. Bu üründen veya bu tarz ürünlerden fayda gören çok olsa da ne yazık ki ben göremedim. Hipernet 50MBPS kullanıyorum ve modeme 6-7 metre uzağa taktım. Sinyal güçlendirici ayrı bir Wifi olarak çıkıyor cihazlarda ve ben bağlantı sağladığımda hız gerçekten çok az arada da 1 tane duvar var ama faydasını gerçekten göremedim. Fakat iade de etmedim çünkü bunun fiber internetim olsa fayda sağlayacağını düşünüyorum. Siz de seçiminizi bu doğrultuda dikkatli yapmanızı öneririm. Benim cihazın linkini bırakıyorum

Ben "Xiaomi mi Wi-Fi Pro extender" kullanıyorum. Bu üründen veya bu tarz ürünlerden fayda gören çok olsa da ne yazık ki ben göremedim. HiperNet 50Mbps kullanıyorum ve modeme 6-7 metre uzağa taktım. Sinyal güçlendirici ayrı bir Wi-Fi olarak çıkıyor cihazlarda ve ben bağlantı sağladığımda hız gerçekten çok az arada da 1 tane duvar var ama faydasını gerçekten göremedim. Fakat iade de etmedim çünkü bunun fiber internetim olsa fayda sağlayacağını düşünüyorum. Siz de seçiminizi bu doğrultuda dikkatli yapmanızı öneririm. Benim cihazın linkini bırakıyorum.

Hocam bizimki fiber fakat attığınız ürüne baktım kopma sorunundan falan şikayetçi herkes başka bir şey önerme şansınız var mı?

17 Bin değerlendirme olunca çok öven de var çok gömen de, ama ben daha önce hiç kopma yaşamadım. Maalesef başka önerebileceğim bir şey yok, bende değerlendirme, genel yorum ve fiyat bazlı satın almıştım.

Geri
Yukarı