Elektronik Wi-Fi'li beyaz airfryer 3.5 LT camlı 999 TL!

Instagram'dan saat başı Trendyol reklamı yapan güruhun ürünlerine benziyor. 1 sene bile ömrü olacağını sanmıyorum.

Airfryer almadan önce Xiaomi modelini AVM'de görmüştüm çocuk oyuncağı gibi gelmişti bana açıkçası o kadar küçük geliyor bu 3.5 olanlar.

Arkadaşım 4.7 aldı bu anca tek kişiye yeter diyor zaten kendisi de tek yaşıyor. Bütçeniz dahilinde alabildiğiniz kadar büyük hacimli almanızı öneririm. Açıkçası bu modeli alacağıma hiç almam daha iyi o derece.

Ancak bahsedilen hacimler her zaman gerçeği de yansıtmıyor. Asıl birebir görüp ölçmek lazım. Her 5.5 litre aynı ölçülerde değil. Bir de sepetli olunca daha da ufalıyor buna da dikkat edin derim.

Özetle aslında fazla maliyeti olan cihazlar olmamasına rağmen bir dönem büyük bir hype yaptığı için millete yüksek fiyattan ürünleri kitlediler. Şimdi millet şişince fiyatları düşüyor. Yine de hiç bilinmedik veya olumlu yorumu fazla olmayan yani iyi araştırıp almanızı öneririm.

Bence de ufak model almayın. Bende ufak model var, tek kişiye yeter diye düşünmüştüm alırken ama videolu yemek tariflerinde dikkat ederseniz airfryer'ın içine borcam vs. kaplar konulabiliyor, küçük boy olunca o borcamlar sığmıyor malesef.

Bu fiyatlandırmayla piyasaya sürülen üründen pek bir şey beklememek lazım. Yaşanabilecek olumsuzluklar: Erken malzeme yıpranması ve pişme süresinin uzaması. Yani ürünün fonksiyonu az çok belli. Öğrenciyseniz veya yalnızca az yağla kolay yapılan şeyleri pişirmeyi planlıyorsanız alabilirsiniz. Her gün aktif kullanımda ben açıkçası en fazla 6-8 aya kadar sorunsuz kullanabileceğiniz taraftarıyım. Yine de deneyip görmek lazım, cihazın fiyatı 40 Doların altında.

Bu fiyatlandırmayla piyasaya sürülen üründen pek bir şey beklememek lazım. Yaşanabilecek olumsuzluklar: Erken malzeme yıpranması ve pişme süresinin uzaması. Yani ürünün fonksiyonu az çok belli. Öğrenciyseniz veya yalnızca az yağla kolay yapılan şeyleri pişirmeyi planlıyorsanız alabilirsiniz. Her gün aktif kullanımda ben açıkçası en fazla 6-8 aya kadar sorunsuz kullanabileceğiniz taraftarıyım. Yine de deneyip görmek lazım, cihazın fiyatı 40 doların altında.

Değerlendirmeler çok olumlu hatta 1 tanesi 4 arkadaşınada almış :D bende alacaktım ama teyzem daha büyük hacimlisini alacakmış eskisini ben alacağım o yüzden vazgeçtim.

Ürünü almıştım bugün geldi, şu Wi-Fi olayını bir türlü yapamadım. Ürüne sahip olup da yapabilen yardımcı olabilirse çok iyi olur.

Geri
Yukarı