Wii alınır mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Wii hakkında hiçbir şey bilmiyorum, tek bildiğim içinde mario tarzı oyunlarının olduğu. Almaya niyetlendim sanırım fiyatı da uygun. Ama dediğim gibi bilgim yok ve soft mod, ve değişik isimli aparatların ne anlama geldiği ve ne işe yaradığı hakkında bir fikrim yok. Bilen bir kişi genel olarak neyin ne olduğunu, alırken hangi parçaların olması gerektiği ve şu anda fiyatına değip değmeyeceğini söyleyebilirse sevinirim.

Wii çok iyi bir konsoldur, oyun kütüphane baya geniş ve ayrıca Wii ,Gamecube oyunlarını da oynatabiliyor, kütüphanesinde oyunları sevdiysen çok iyi bir konsol.

Ayrıca Wii sadece Mario makinesi değil.

Kısaca Softmod USB ve SD kart üzerinden oyun oynamanızı sağlayan bir işlem diyebilirim.

Gerekli aparatlar oynayacağınız oyuna göre değiştir ama bu aparatlar gerekli bence.

1-Nintendo Wii Sensor Bar:

Gerekli bir aparat.

417u+lyPI2L._AC_SY580_.jpg

2-Nintendo Wİİ Remote Controller:

Gerekli bir aparat. Eski ve yeni sürümü var. Eski sürümü motion plus aparatı olmadan bazı oyunları oynatamıyor.

31hiRiBdZlL.jpg

3-Nintendo Wii Nunchuck controller:

Bazı oyunları bu kontrolcü olmadan oynayamazsın.

nintendo-wii-nunchuck-controller-z.jpg

Geriye kalan aparatlar zevkine kalmış diyebilirim. Temel olarak bu attıklarımın olmasına dikkat et.
Zevkine göre direksiyon, silah, denge tahtası, golf ve tenis gibi sayısız çeşitlikte aparatlar alıp kullanabilirsin.
61bB2TShmJL._SX342_.jpg

61FToT7zElL._AC_SL1500_.jpg

Kısaca Softmod USB ve SD kart üzerinden oyun oynamanızı sağlayan bir işlem diyebilirim.

Gerekli aparatlar oynayacağınız oyuna göre değiştir ama bu aparatlar gerekli bence.

1-Nintendo Wii Sensor Bar:

Gerekli bir aparat.

Eki Görüntüle 1127132

2-Nintendo Wİİ Remote Controller:

Gerekli bir aparat. Eski ve yeni sürümü var. Eski sürümü motion plus aparatı olmadan bazı oyunları oynatamıyor.

Eki Görüntüle 1127155

3-Nintendo Wii Nunchuck controller:

Bazı oyunları bu kontrolcü olmadan oynayamazsın.

Eki Görüntüle 1127139

Geriye kalan aparatlar zevkine kalmış diyebilirim. Temel olarak bu attıklarımın olmasına dikkat et.
Zevkine göre direksiyon, silah, denge tahtası, golf ve tenis gibi sayısız çeşitlikte aparatlar alıp kullanabilirsin.
Eki Görüntüle 1127165
Eki Görüntüle 1127166
Vaktine, emeğine sağlık. Teşekkürler.
-
Şöyle bir ilan buldum, iyi midir? Fiyatı da uygun geldi ama tam da emin değilim.

Son düzenleme:
Wii hakkında hiçbir şey bilmiyorum, tek bildiğim içinde mario tarzı oyunlarının olduğu. Almaya niyetlendim sanırım fiyatı da uygun. Ama dediğim gibi bilgim yok ve soft mod, ve değişik isimli aparatların ne anlama geldiği ve ne işe yaradığı hakkında bir fikrim yok. Bilen bir kişi genel olarak neyin ne olduğunu, alırken hangi parçaların olması gerektiği ve şu anda fiyatına değip değmeyeceğini söyleyebilirse sevinirim.
Nintendoyla tanışmak için en uygun fiyatlı konsol kütüphanesin genişliği alıp götürür yetmesse basit bi softmod işlemiyle gamecube kütüphanesinede erişilir

Geri
Yukarı