Wii U Nasıl Kırılır?

443652

Hectopat
Korsan sayılıyor mu bilmiyorum ama oyun desteği yok ve zaten Euro ile satılıyor. Orada yatıyor öylece. En iyisi biraz oyun yüklemek diyerek bu Wii U'yu kırmak istiyorum. Bilen var mi?

Jailbreak yasal korsan yasal değil bunu karıştıran birçok kişi var. Jailbreak = kırma işlemi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tekniken Jailbreak işlemi de yasal değil. Kullanıcı sözleşmesini çiğniyorsunuz ve izinsiz yetkiye sahip oluyorsunuz.

Eski cihazlarda yani öyle gidip de PS5'i Jailbreak yap demedim yani :D
Bir de o izinsiz yetkiler sayesinde makinenin ömrünü uzaltabiliyorsunuz.

FAT PS3'leri bilirsiniz GPU pinlerinin çatlamasıyla ünlüdür kendisi ama jailbreak ile fan ayarı ve sistemin ömrünü uzaltan pluginler olunca ne oldu FAT PS3 bilene Slim cihazlar kadar sağlıklı çalışmaya başladı.

Jailbreak yasal korsan yasal değil bunu karıştıran birçok kişi var. Jailbreak = kırma işlemi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu Wii. Ben Wii u diyorum. Bilmemen normal Nintendo bizim ülkemizde yaygın değil.

Tekniken jailbreak işlemi de yasal değil. Kullanıcı sözleşmesini çiğniyorsunuz ve izinsiz yetkiye sahip oluyorsunuz.
Cihaz sana aitse bana göre hiçbir sözleşme ile kısıtlanamazsın. Korsan tabii ki yasa dışı ama kendine ait bir cihazın yazılı ile istediğin gibi oynama hakkına sahip olduğunu düşünüyorum tabii bunun sonucunda firma garanti hakkını elinden alabilir.

Durum eski cihazlarda da geçerli. Kullanıcı sözleşmeleri ömür boyudur, aksini düşünmek 2023'te lozan bitecek demek gibi bir şey.

Bir de o izinsiz yetkiler sayesinde makinenin ömrünü uzaltabiliyorsunuz.

Fat PS3'leri bilirsiniz GPU pinlerinin çatlamasıyla ünlüdür kendisi ama Jailbreak ile fan ayarı ve sistemin ömrünü uzaltan pluginler olunca ne oldu fat PS3 bilene Slim cihazlar kadar sağlıklı çalışmaya başladı.

Bir de şöyle bir durum daha tamam bir bu sözleşmeyi kabul ettik sonsuza kadar devam diyorsunuz. Ama neden onlar o makineye sonsuza kadar destek vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı