Rehber Wild Rift 144/90 FPS oynama

Şahsen boş bir rehber olmuş.

Boş bir rehber değil.

60Hz bir ekran da 60FPS üstü almanızın imkanı yok neredeyse ve alsanız bile ekrandan dolayı hissedemeyeceksiniz.

Zaten bunu bilen bir insan bu konuya bakar gereksiz bir yorum olmuş.

Eğer telefonunuz 60Hz üstü bir ekrana sahip ise oyunun grafik ayalarından FPS'i kişileştirebiliyorsunuz.

Benim telefon MI10t Pro Snapdragon 865 işlemciye sahip ekranı 144Hz işlemcisi 144 FPS destekliyor ama ayarlarda 60 FPS dışında başka bir seçenek çıkmıyor neden? Şahsen boş bir yorum olmuş.

Eğer telefonunuz 60Hz üstü bir ekrana sahip ise oyunun grafik ayalarından FPS'i kişileştirebiliyorsunuz.
Şu cümleniz için şu konuyu bırakayım incelersiniz.

Boş bir rehber değil.

Zaten bunu bilen bir insan bu konuya bakar gereksiz bir yorum olmuş.

Benim telefon MI10t Pro Snapdragon 865 işlemciye sahip ekranı 144Hz işlemcisi 144 FPS destekliyor ama ayarlarda 60 FPS dışında başka bir seçenek çıkmıyor neden? Şahsen boş bir yorum olmuş.

Şu cümleniz için şu konuyu bırakayım incelersiniz.
Eleştiri kaldıramayacaksan niye rehber yapıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eleştiri kaldıramayacaksan niye rehber yapıyorsun?

Ben eleştiriyi gayet düzgün bir şekilde kaldırdım siz araştırmadan bu yorumu yaptığınız için ben bu cevabı verdim.
Bu programa eskiden gerek yoktu oyunun dosyasından settings dosyasını açıp oradan FPS limitini kaldırabiliyorduk ama Riot Games o dosyayı şifrelediği için artık bu programa gerek var.

Ben eleştiriyi gayet düzgün bir şekilde kaldırdım siz araştırmadan bu yorumu yaptığınız için ben bu cevabı verdim.
Bu programa eskiden gerek yoktu oyunun dosyasından settings dosyasını açıp oradan FPS limitini kaldırabiliyorduk ama Riot Games o dosyayı şifrelediği için artık bu programa gerek var.
Her cihaz da bu tür program gerekmiyor o zaman.Arkadaş Poco X3 NFC de 120hz i açıp ardından oyunu açınca oradan seçebiliyor 120hz.

Her cihaz da bu tür program gerekmiyor o zaman. Arkadaş POCO X3 NFC de 120Hz açıp ardından oyunu açınca oradan seçebiliyor 120Hz.

Dediğim gibi hocam benim cihazımda göstermedi ve etrafımda da cihazı 120 Hz desteklemesine rağmen 120 FPS oynamayanlar oldu. Rehberi onun için açtım.
Ve bu kullandığım program gerçekten çok faydalı bir program telefondan Mount Blade oynamaya bile yarıyor.

Dediğim gibi hocam benim cihazımda göstermedi ve etrafımda da cihazı 120 Hz desteklemesine rağmen 120 FPS oynamayanlar oldu. Rehberi onun için açtım.
Ve bu kullandığım program gerçekten çok faydalı bir program telefondan Mount Blade oynamaya bile yarıyor.

Dediğim gibi arkadaşın cihaz da öyle bir sorun olmadı. Mount & Blade çok iyi miş cidden 😀.Snap 665 kaldırır mı acaba?

Geri
Yukarı