Wild Rift mi yoksa MLBB mi?

• Konuyu başlatan PAPY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 27B

PAPY

Femtopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Wild Rift Türkiye'ye geldi. Wild Rift çıkmamışken en çok oynanan mobil moba MLBB idi. Wild Rift tüm ülkelere geldiğinde MLBB elbette çok oyuncu kaybedecek. Zaten orijinal olan bir bakımdan Wild Rift. Sorum şu MLBB mi daha güzel yoksa Wild Rift mi?

LoL bütün mobil Moba oyunlarına tek atacak bir oyun. Tabii ben Wild Rift geçişi yapmadım çünkü hayatım da hiç LoL oynamadım. Geçersem bile en azından biraz oyun düzene girmeli. Ama bence Wild Rift tutulmadı.

P2W oyunu mu? :D
Oyun içi kostümler sizi öne geçiriyor. Aynı şekilde rün sistemi de.

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce Wild Rift Türkiye'ye geldi. Wild Rift çıkmamışken en çok oynanan mobil moba MLBB idi. Wild Rift tüm ülkelere geldiğinde MLBB elbette çok oyuncu kaybedecek. Zaten orijinal olan bir bakımdan Wild Rift. Sorum şu MLBB mi daha güzel yoksa Wild Rift mi?
Wild Rift tabiki de .Mlbb bozuk herolarla,ırkçı İranlılarla dolu bir oyun.

Wild rift berbat bir oyun. Animasyon, aksiyon, oyun mekaniği çok kötü. Mlbb de sanki düşüncelerinizle oyunu yönetebiliyorsunuz. Ayrıca p2w diyenler oyunu gerçekten hiç oynamamış insanlardır büyük ihtimal +8 saldırı gücü hiç bir fark yaratmaz 100 goldla aldığın hançer bile +15 saldırı gücü veriyor. Sembolik bi oran. Yani p2w falan saçmalamayın. Mobile legends kesinlikle tam olarak oturmuş bir oyun. Bozuk hero falan da yok. Her heronun counterlerı mevcuttur. Karşının herosuna göre spell alırsın build yaparsın stratejini belirlersin. Gerçi +8 ap ye p2w diyen birisinin oyundan anlamasını beklemiyorum.

Wild rift berbat bir oyun. Animasyon, aksiyon, oyun mekaniği çok kötü. Mlbb de sanki düşüncelerinizle oyunu yönetebiliyorsunuz. Ayrıca p2w diyenler oyunu gerçekten hiç oynamamış insanlardır büyük ihtimal +8 saldırı gücü hiç bir fark yaratmaz 100 goldla aldığın hançer bile +15 saldırı gücü veriyor. Sembolik bi oran. Yani p2w falan saçmalamayın. Mobile legends kesinlikle tam olarak oturmuş bir oyun. Bozuk hero falan da yok. Her heronun counterlerı mevcuttur. Karşının herosuna göre spell alırsın build yaparsın stratejini belirlersin. Gerçi +8 ap ye p2w diyen birisinin oyundan anlamasını beklemiyorum.
Bir oyundan kopya çekilerek yapılmış bir oyun nasıl kopya çekildiği oyundan daha iyi olabilir ki?

Bir oyundan kopya çekilerek yapılmış bir oyun nasıl kopya çekildiği oyundan daha iyi olabilir ki?
Şöyle ki, mobile legends wild rift’den kopya çekilmiş bir oyun değil. Lol mobile platformda hissi oynanış mekaniğini oyuna istediği gibi adapte edemedi. Oyunda heyecan yok, aksiyon yok. Skilller klavye mause reflekslerine göre belirlendiği için, mobile ekranda aynı hissi refleksi yaşatamıyor. Pubg bunu çok güzel başardı ama cod mobile berbat oldu.

Hikayesi lol den çalınmış, çırpılmış. Karakterler, skiller herşey ama herşey çalıntı. Bu konudan bahsetmiyorum ben zaten. Lol bir pc oyunu ve mobile platforma entegre edilirken kimliğini kaybetti. Ben ilk çıkacağı zaman heyecandan mlbb den soğudum aylarca bekledim ama gün gün hevesim kursağımda kaldı. Betadır dedim iyileşir dedim ama atmosferi bile insanı bunaltıyor. Siz sevebilirsiniz ama mlbb p2w oyundur, rün sistemi adaletsizlik yaratıyor falan derseniz oyunu pek anlamamışsınız demektir. Rünler parayla yükseltilmez. Yükseltmeye kasanız tek 1 rünü max seviye yapmak için binlerce liralık sandık almak zorunda kalırsınız ve sonucunda oyununuzu etkilemez bile doğru dürüst. Eşleşme sistemi yine size her açıdan denk rakipleri karşınıza getirir. Yani mlbb üzerine konuşulacak tek argüman hikayesinin çalıntı olduğudur.

mlbb pes 2013 ise wild rift pes 2014 dür.

Geri
Yukarı