Wild Rift oyundan atıyor

İşletim sistemi
Android

King Winner

Hectopat
Wild Rift'i yüklediğimden bu yana şu sorunla karşılıyorum:

General Mobile GM5 Plus kullanmama rağmen sampiyon seçim ekranından sonra oyundan atıyor, geri girmeye çalıştığımda çoktan karşı takım bana fark atmış ve ban yemiş oluyorum... RAM'i temizledim, oyunun ön belleğini sildim ama yine de hiçbir işe yaramıyor, yardım edebilecek birisi varsa lütfen yazsın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna sistemi yetmiyor olabilir. Benimki GM10 birkaç maç attıktan sonra bende de maçlardan atmaya, donmaya başlıyordu. Oyun fazla sistem istiyor usta zaten Riot'un yaptığı oyunları tavsiye etmem. Oyunda o kadar hileci o kadar toxic insan varken geliyor oyuna girmediğim halde AFK kaldığımı iddia edip ban atıyor :/

Oyuna sistemi yetmiyor olabilir. Benimki GM10 birkaç maç attıktan sonra bende de maçlardan atmaya, donmaya başlıyordu. Oyun fazla sistem istiyor usta zaten Riot'un yaptığı oyunları tavsiye etmem. Oyunda o kadar hileci o kadar toxic insan varken geliyor oyuna girmediğim halde AFK kaldığımı iddia edip ban atıyor :/

Bende tam aynı sorunu yaşıyorum, bir de baktım sitelerinde ne kadar sistem gerekli diye benim sistemim çok daha iyiydi. Neyse artık yeni tel aldığım zaman geri başlarım.

Geri
Yukarı