Win 10 eksik veya onarılması gereken dosyaları onarmak

Ahmet BOZDEMİR

Decapat
Appdata klasöründen bir şey olmaz diyip bazı dosyaları sildim ama bazı sıkıntılar oldu ve içim hiç rahat değil. Formatlamak istemiyorum bu yüzden hangileri eksik veya onarılmaya ihtiyaç olduğunu nasıl bulabilirim ve nereden indirip değiştirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, umarım konuyu yanlış yerde paylaşmıyorumdur.
Bu işlemi yaptım bende ama çözüm olmadı sanırım benim sıkıntım farklı.
1.JPG
2.JPG

Bilgisayar her açılışta bu ekranlar geliyor, nasıl bir yol izlemeli ve ne yapmalıyım.Yardımcı olursanız memnun olurum.

Merhaba, umarım konuyu yanlış yerde paylaşmıyorumdur.

Bu işlemi yaptım bende ama çözüm olmadı sanırım benim sıkıntım farklı.
Eki Görüntüle 336322Eki Görüntüle 336323

Bilgisayar her açılışta bu ekranlar geliyor, nasıl bir yol izlemeli ve ne yapmalıyım.Yardımcı olursanız memnun olurum.
Temiz kurulum yapma imkanın varsa en temiz ve sağlıklı çözüm temiz kurulum dostum.

Sanırım baştan kurulum biraz zaman alacak...(Şehir'e gitmem lazım)
Malware ve antivirus programları taramasından sonra böyle oldu, acaba kullandığım programlar mı yanlış dosya sildi

Kullandığını programlar tam olarak ne?

Bir çok program yükledim, sonra hepsini kaldırdım uzun vade'de yaptığım yüklemelerdi.
Wise Care 365, Malwarebytes ilk uyarıyı bu iki programı yükleyip taramayı temizledikten sonra aldım diye hatırlıyorum (vsfadwrc),
diğeri az önce oldu, Kaspersky, Avast, AdwCleaner, HitmanPro yükledim fakat sonra kaldırdığımda da yeniden başlatınca diğer uyarı ile karşılaştım (vhetgaft)
Acaba virüs olma ihtimalleri varmı ?

Bir çok program yükledim, sonra hepsini kaldırdım uzun vade'de yaptığım yüklemelerdi.
Wise Care 365, Malwarebytes ilk uyarıyı bu iki programı yükleyip taramayı temizledikten sonra aldım diye hatırlıyorum (vsfadwrc),
diğeri az önce oldu, Kaspersky, Avast, AdwCleaner, HitmanPro yükledim fakat sonra kaldırdığımda da yeniden başlatınca diğer uyarı ile karşılaştım (vhetgaft)
Acaba virüs olma ihtimalleri varmı ?
Kaspersky, Avast, AdwCleaner gibi programlar güvenlidir. Bu arada bir cihazda birden fazla virüsten koruyan programları kullanmak sistemi gereksiz yorar. Format atın gitsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı