Win 10 lisans satın almak için mağaza önerisi

@Malekith ve @JaguX

Sebep hiç bir şekilde başka siteden key alınmaz korsan keyler olabiliyor
Korsan key diye bir şey yok, KMS gibi programlarla Windows'a Windows'u key girilmiş gibi gösterirsen korsan olur, bu programlar yalandan yere Microsoft'ta geçerli olacak şekilde keyler üretemez. Her key Microsoft'un elinden geçtikten sonra satışa çıkar.
Bu arkadaşların resmi sitede satılan ürünlerin fiyatlarından haberleri yok sanırım :) OEM keyler 5-10 lira gibi tutarlara bulunabiliyor. GittiGidiyor sitesine bakabilirsin.

Eki Görüntüle 544273
Yani bu yüzden diyorum bende neden Microsoft'un sitesi zorunlu diye, Home'a vereceğim paranın iki katıyla basit sistem toplar 30TL'ye keyle keyfime bakarım zaten.

Arkadaşlar yazılım budurdan key alırsam daha sonra bilgisayara format atmam gerekirse aynı keyi tekrar kullanabiliyor muyum?

Açtığın konuyu görünce fiyatlar ne alemde diye araştırayım dedim. Ben geçen sene 9 tl ye eptt den almıştım. Az önce arkadaşa Buradan 15 tl ye aldım, hiç aklımda yoktu :) Ki anında lisans anahtarını gönderdiler ^^
Gene senin yüzünden diyelim :) hayatımda ilk defa Buradanda 10 tl ye ofis anahtarı aldım ama bu henüz gelmedi. Gece gece beni 25 tl masrafa soktun :)

Microsoft sitesinden almanızı şiddetle tavsiye ederim.
@Unaxpre sende aynı fikirde misin?

Ucuza olsa tabii ki ama 1900₺'yi bir Key'e vermek çok mantıksız .NET'ten ucuza alıyorsun, zaten Key'i Microsoft'un kendi sunucularından eşliyor bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
Yalnız aldığınız KEY'lerin MAK olmamasına dikkat edin mümkünse Retail ya da OEM key almaya özen gösterin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı