Windows 10 Pro lisans anahtarı satın almak

Buraktas95

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows10 Pro kullanıyorum. Etkinleştirmek istiyorum. 20 TL'ye Retail lisans anahtarları var. Bunlar güvenilir mi satın alınabilir mi? Alıp kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Arkadaşlar Windows10 Pro kullanıyorum. Etkinleştirmek istiyorum. 20 TL'ye Retail lisans anahtarları var. Bunlar güvenilir mi satın alınabilir mi? Alıp kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

İnternette bulunan bedava lisanları parayla satıyorlar. Para tuzağı forumlardan ücretsiz şekilde bulabilirsiniz.

Buradan Windows 8.1 Pro Retail lisans anahtarı aldım. Sıkıntısız şekilde kullanıyorum. Windows 10 Pro anahtarı da satıyorlar. Bir göz atın. 20 TL'den fazla fakat.

Buradan Windows 8.1 Pro Retail lisans anahtarı aldım. Sıkıntısız şekilde kullanıyorum. Windows 10 Pro anahtarı da satıyorlar. Bir göz atın. 20 TL'den fazla fakat.
Arkadaş böyle yorum yapınca güvenemedim şimdi :(

Bazen aylarca çalışırlar bazen 2 haftada patlarlar bir garantisi yok. Eğer üniversite öğrencisiysen edu mailin varsa bedava alabiliyorsun.

Retail anahtar alırsanız bir sorun olmaz. Retail anahtarlar birden çok kez aynı "tek cihaz üzerinde" kullanılabilirler. Ayrıca aynı anda birden fazla bilgisayarda etkinleştirilemediği için çalınma gibi durumları da olmuyor. Alabilirsiniz. Ama 20 TL'ye düzgün lisans satmazlar. Ben attığım siteden 8.1 Pro Retail key aldım ve sorunsuz kullanıyorum. Size de tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı