Win.32.SEPEH.gen virüsü

EmirOzylds

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Boş iş
Bayağıdır sorun çıkartmıyordu temizlediğimi dusunuyordum Kaspersky yine buldu ayni virüsü Malwarebytes ile tarama yaptığımda bir şey cikmiyor Kaspersky'de cikiyor temizlendigi zaman tarama yapinca cikmiyor sonraki gun tekrar cikiyor. Bunu format dışında temizlemenin bir yolu yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bayağıdır sorun çıkartmıyordu temizlediğimi dusunuyordum Kaspersky yine buldu ayni virüsü Malwarebytes ile tarama yaptığımda bir şey cikmiyor Kaspersky'de cikiyor temizlendigi zaman tarama yapinca cikmiyor sonraki gun tekrar cikiyor. Bunu format dışında temizlemenin bir yolu yok mu?

Hocam pek bir yapabileceğin bir şey yok. Dosyalarını yedekle format at kurtul.

Hocam pek bir yapabileceğin bir şey yok. Dosyalarını yedekle format at kurtul.

İnternetim yavaş yeni GTA 5 indirdim 1 haftada falan indirdiğim için kıyamıyorum.

Bunlarin yarisini kullandim hepsinden taradim bir şey çıkmadı tek cikan Kaspersky.

En son ne indirmiştin?

Yeni konular

Geri
Yukarı