Win 7 vs Win 8.1

8.1 den uzak durun.Ben kendim Win 10 + Win 10 Pro , Win 7,Win 8.1 kullandım.
En iyisi Win 10 Pro kesinlikle.Ve en kötüsü 8.1
8.1 Kime göre neye göre en kötü açıklar mısın ben kullanıyorum ve bütün WİNDOWS işletim sistemlerini kullanıp deneyimledim en stabil ve güzel olanı 8.1 nasıl kötü ? insanları yanlış bilgilendirmeyin.
Geçmiş Olsun. Bence Win. 8.1 kurulmamalı hiçbir sisteme.
Gayet güzel bir işletim sistemidir kendileri gayet memnunum ayrıca 'Bence Win. 8.1 kurulmamalı hiçbir sisteme' diyorsunuz ama deneyimlediniz mi tamamen ?

8.1 Kime göre neye göre en kötü açıklar mısın ben kullanıyorum ve bütün WİNDOWS işletim sistemlerini kullanıp deneyimledim en stabil ve güzel olanı 8.1 nasıl kötü ? insanları yanlış bilgilendirmeyin.

Gayet güzel bir işletim sistemidir kendileri gayet memnunum ayrıca 'Bence Win. 8.1 kurulmamalı hiçbir sisteme' diyorsunuz ama deneyimlediniz mi tamamen ?
Evet deneyimledim. 3 kez. 2'sinde sorun çıkarttı.

Evet deneyimledim. 3 kez. 2'sinde sorun çıkarttı.
Bu sizin donanımlarınız veya donanım bilgisi eksikliğinizden kaynaklı olabilir durduk yerde suçu işletim sistemine atamazsınız öyle bir sorun olsa WİNDOWS bilgilendirir veya işletim sistemini kaldırırdı.

Geçmiş olsun
Win 7 o sistem icin gayet iyi olur.benim gibi sistem duşük olup 8 yükleme pc yavaşlar disk kullanımı 100 den aşşa zor iner

Benim istediğim bir oyun var ve oyun Windows XP desteklemiyor. Ben de bundan dolayı sistemimi yükseltmeye karar verdim.
• İşlemci Intel (R) Pentinum (R) 3.40 GHz
• Ekran kartı Nvidia GeForge100 Ekran Kartı
• 1GB RAM
• 150GB HDD
• Asus P5KPL AM SE Anakart

Bu sisteme hangisini yüklesem kasmaz? Windows 7 Starter mi yoksa Windows 8.1 mi? Eğer bunlardan birini yüklesem bile nasıl hızlı kullanırım? Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Windows 7 Starter kullan , Aero özelliğini devre dışı bırak klasik tema kullan

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı