Çözüldü Win 8.1 Core mu yoksa Single Language mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Dostum ben tüm sürümleri denedim ve eski sistemlerde en stabil olarak "Windows 8.1 Single Language" sürümünün çalıştığını gördüm.
Son düzenleme:
Sistemin idare eder yani. Neden Windows 8.1 Core ve Single Language kullanmak istiyorsunuz ki? Ben 4 GB DDR2 RAM ile Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve de 160 GB 7200 RPM HDD var, yavaş değil yani. Sistemime göre hızlı bence. Hatta siz Windows 8.1 boşverin direk Windows 10 kullanın. Güncel işletim sistemi her zaman iyidir. Eğer Windows 10 istemiyorum derseniz Windows 8.1 Pro kullanmayı öneririm.

Sistemin idare eder yani. Neden Windows 8.1 Core ve Single Language kullanmak istiyorsunuz ki? Ben 4 GB DDR2 RAM ile Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve de 160 GB 7200 RPM HDD var, yavaş değil yani. Sistemime göre hızlı bence. Hatta siz Windows 8.1 boşverin direkt Windows 10 kullanın. Güncel işletim sistemi her zaman iyidir. Eğer Windows 10 istemiyorum derseniz Windows 8.1 Pro kullanmayı öneririm.

Ya şey W10 oyunlarda kasma ihtimali var diye pek yakın durmuyorum, ayrıca Windows'un kendi sitesinde 8.1 Pro olmadığı için indirmedim bu ikisi gayet yeterli geldi bana.

Sistemin idare eder yani. Neden Windows 8.1 Core ve Single Language kullanmak istiyorsunuz ki? Ben 4 GB DDR2 RAM ile Windows 8.1 Pro kullanıyorum ve de 160 GB 7200 RPM HDD var, yavaş değil yani. Sistemime göre hızlı bence. Hatta siz Windows 8.1 boşverin direkt Windows 10 kullanın. Güncel işletim sistemi her zaman iyidir. Eğer Windows 10 istemiyorum derseniz Windows 8.1 Pro kullanmayı öneririm.

Bir de W8.1 Pro gereksiz geliyor bana. Normal kullanım ve oyun oynacağım için o ikisi arasında kaldım.
"Windows 10 moruk ya." :D.
Dostum ben tüm sürümleri denedim ve eski sistemlerde en stabil olarak "Windows 8.1 Single Language" sürümünün çalıştığını gördüm.

Hoşgeldin :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı