Win 8.1 format sonrası kablosuz ağlara bağlanırken sınırlı bağlantı uyarısı

razinka

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Dizüstü bilgisayarıma format atıp Windows 8.1'e geçiş yaptım. Fakat format sonrası kablosuz ağlara bağlanırken sınırlı bağlantı uyarısı alıyorum. Kendi cep telefonumu modem haline getirip ondan bağandığımda hiçbir sorun olmuyor.

PC: HP Pavilion g6-2109st
Windows Sürümü: Windows 8.1 Embedded Industry Pro

Denediğim yöntemler...
-Tüm sürücüler güncelleştirmek..
-İnternet repair programı
-Sorunları düzelt seçeneği

Son çare windows 7 e geri döneceğim. Bunun bir çözümü olmalı mutlaka.

Son olarak sorunları düzelt dediğimde aşağıdaki gibi bir uyarı alıyorum.

02M0Y8.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi bende yaşıyorum, ağ kartlarım uykuda kapanmıyor zaten. Ama yine kopmalar devam ediyor, bir çözümü olmalı. Böyle aptal bir problem yüzünden Windows 8.1'i silmek istemiyorum.

Murat bey ikinci dediğinizi yapmıştım zaten ama bios güncellemesini yapabildim mi anlamadım. Şöyle ki laptopta insyde bios f 18 var. Bu f 18 versiyon mu, model numarası mı bilmiyorum. Zira güncel oldugunu düşündügüm fw'yi indirip kurdum hala daha f 18 olarak gösteriyor.

20130901_180147.jpg

Çok teşekkür ederim, ben yanlış driver indirmişim. Sayenizde bios sürümünü sorunsuz bir şekilde güncelledim.

Bir problemim daha var, tabletim Lenovo thinkpad tablet 2 x86 tabanlı. 32 bit Windows 8.1 kurulu işletim sistemi çalıştırmakta, bazen internet çok çok yavaşlıyor laptop ile aynı 25 megabitlik ev ağına bağlı. Acaba tabletin de bios sürümünü güncellemek gerekir mi?

Bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim.

İki screenshot aldım, rapor dosyası da yolluyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Hhtml dosyasını yukleyemedım, ama ıkı adet screetshot koydum. İlginize minnettarım.

DSC_6380_1024x678 - Copy.JPG

DSC_6380_1024x678.JPG

DSC_6380_1024x678 - Copy.JPG

DSC_6380_1024x678.JPG

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı