Win 8.1 Pro kişisel bilgileriniz bir sorunla karşılarştı ?

livedeath66

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba bende Monster abra a5 v 1 1 2 var windows 8.1 pro yükledim güncellemeleri felan yaptım ama ara sıra kişisel bilgileriniz bir sorunla karşılaştı hatalar toplanıyor sorun çözülmek için bilgisayarınız yeniden başlatılıyor diyor bu sorun nedir

Microsoft ta sorunla ilgili çözüm yöntemi olarak BiOS söylenmiş. Biosu daha önce update yaptınız mı ?

İkinci bir sebep te yüklemiş oldugunuz windows un katılımlı olup olmadığıdır. Eğer katılımlıysa ki öyle gözüküyor burdan; katılımsız olanı yüklemeniz gerekiyor.

Merhaba bende Monster abra a5 v 1 1 2 var windows 8.1 pro yükledim güncellemeleri felan yaptım ama ara sıra kişisel bilgileriniz bir sorunla karşılaştı hatalar toplanıyor sorun çözülmek için bilgisayarınız yeniden başlatılıyor diyor bu sorun nedir
O hata "Kişisel Bilgisayarınız Bir Sorunla Karşılaştı" hatası olmasın, hatta kısaca biz ona "Mavi Ekran Hatası" diyoruz.
Minidump dosyalarını atarsan bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı