Win 8.1, VC +++ 2008 x64 Yükleme Hatası

ibrahim BALCI

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar;
Arkadaşlar Origins satın almış olduğum oyunu “vc++ 2008 x64″ redist dosyasını kuramadığım için çalıştıramıyorum. Daha sonra manuel olarak aktif etmek istediğim de aşağıdaki görüntülerde belirtilen hataları aldım ne yaptıysam sorunu çözemedim . Yardımcı olabilir misiniz. ( İşletim sistemi Lisanlı win8.1 pro 64 bit 1. resim oyunun kurulumu ve 2. resimde manuel olarak kendim kurmak istediğimde aldığım windows hatasını gösteriyor)
Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• t1.PNG
    t1.PNG
    23,4 KB · Görüntüleme: 255
  • t2.PNG
    t2.PNG
    5,5 KB · Görüntüleme: 206
Bu oyunu kurarken senden işaretlemesini istemesi lazım dosyaların içinde mevcut olan program daha doğrusu Windows bileşeni bulamaz iseniz Microsoft sitenize bakın orada bulursunuz yada bana Özelden mesaj atın ben link vereyim size

.

Bu oyunu kurarken senden işaretlemesini istemesi lazım dosyaların içinde mevcut olan program daha doğrusu Windows bileşeni bulamaz iseniz Microsoft sitenize bakın orada bulursunuz yada bana Özelden mesaj atın ben link vereyim size

İlgilendiğin için teşekkür ediyorum Mete . Seçim yapılmadan kurulum yapılamıyor. Dosyaları ayrıca indirerek kurmaya çalıştım ama hata veriyor ...

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    61,6 KB · Görüntüleme: 381
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    61,6 KB · Görüntüleme: 408
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı