Windows 8.1 x64 Format Sırasında 0xC0000005 Hatası

TEKBİRSES

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi, bir sorunum var. Öncelikle en baştan anlatayım. 2 GB RAM varken Windows 8.1 32 bit format atmıştık arkadaşla fakat yaklaşık olarak 1 hafta öncesine kadar 4 GB Kingston DDR3 1333MHz bir RAM satın aldım. 4 GB RAM olmasına rağmen sistem 32 bit diye 3.5 gibi bir değer kullanabiliyordum RAM'den. Bende dün x64 bit formatı atmaya karar verdim fakat format bir türlü atamadım. Bir yerden DVD aldım denedim o da olmadı. Kendim ISO dosyası indirip CD' ye yazdım yine aynı hatayı verdi. Format ekranında ''Windows dosyaları kuruluyor '' seçeneği ordaki %... ilerlerken hata veriyor. Hata kodu 0xC0000005. Bir türlü formatı atamadım.
Sistem özelliklerim :
İntel core i3 540 3.07 Ghz 1.nesil fakat sistem özelliklerinde x64 bit tabanlı yazıyor.

ASUS P7H55-M Anakart

(1x4) 4 GB DDR3 1333Mhz Kingston RAM

NvidiaGeForce GTX 650 Ekran kartı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başka DVD kullanın diyorsunuz ama kullandım fakat neden atmıyor bilmiyorum. Arkadaşın 32 bit CD' si sorunsuz atıyor. 2 tane kullandım, bir tane DVD film bilgisayar bakımı yapan satan yerden aldım denedim aynı hata, iso indirdim aynı hata, ne yapacagımı bilmiyorum.

Bazı şahışlar Windows üzerinde oynama veya ekleme yaparak tekrar internete upload ediyorlar. Sonra bunu indirenler sistemde kararsızlık, kurulum esnasında sorun yaşama gibi problemler ile karşılaşabiliyorlar.
Mesela bu forumdaki 8.1'i indirebilirsiniz. Üzerinde oynanmamıştır.

Özel mesaj bölümünden konuşabilir miyiz ? @claus

Özel mesaj atamadım ben sana, ben bunu indirdim diyelim, DVD 'ye mi yazayım yine yoksa USB flash belleğe mi ? İnternet download manager ile indirebilir miyim? O program hızlı indiriyor.

Hata resmi şöyle:

77E245E3E3D1DB303CD2B8E33F30F019.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı