Çözüldü Win 8.1'e yükseltme sonrası internter bağlanma sorunu olur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fahrettin D****

Decapat
Arkadaşlar Win 7 Ultimate 64 Bit'ten Win 8.1 Pro'ya geçeceğim (ISO dosyası) ve acaba yükseltme sonra internet Driver'i falan gidebilir mi dışarıda çıkamam internet Driver yüklemek için şimdi 2. bilgisayar falan lazım cevaplarınızı bekliyorum.

Telefonunuz Android ise telefona sürücüleri indirip Windows 8.1 kurduktan sonra sürücüleri bilgisayara kablo ile aktarabilirsiniz. Veya sürücüleri Windows kurulum USB belleğinizin içine de atabilirsiniz.

Windows 10 ve Technopat'ın verdiği ISO dosyasından kurarsanız internet sürücüsü yüklü geliyor.
USB belleğe atın Driver'lerı.
USB bellek yoksa;
En kötü ethernet kablosu ile modemi PC'ye bağlarsınız.
Ethernet driveri yok ise kablo ile bağlayamazsınız.

USB belleğe atın Driver'lerı.
USB bellek yoksa;
En kötü ethernet kablosu ile modemi PC'ye bağlarsınız.

Arkadaşın dediği gibi ethernet Driver'i yoksa olmuyor hala cevabı alamadım zaten 8.1'e yüklerken dosyaları silmeceğim Driver'i yüklüyüp masaüstüne atarım sonra 8.1'e geçince windows.old klasöründen yüklerim diye düşünüyorum olur mu acaba?
Yükseltme yapmanız şart değilse sıfırdan kurulum yapmanızı öneririm, diğer türlü sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Maalesef şart :/ önemli dosyalar var içinde.

Windows 10 ve Technopat'ın verdiği ISO dosyasından kurarsanız internet sürücüsü yüklü geliyor.

Ethernet Driver'i yok ise kablo ile bağlayamazsınız.

USB belleğe atmak en mantıklısı o zaman.

Ethernet driverinın olmayabildiğini yeni öğrendim. Bilgi için teşekkürler.
Arkadaşın dediği gibi ethernet Driver'i yoksa olmuyor hala cevabı alamadım zaten 8.1'e yüklerken dosyaları silmeceğim Driver'i yüklüyüp masaüstüne atarım sonra 8.1'e geçince windows.old klasöründen yüklerim diye düşünüyorum olur mu acaba?

Maalesef şart :/ önemli dosyalar var içinde.

USB bellek yok mu hocam.

Geri
Yukarı