Win 8 Dosya silinmeme sorunu!

bugragnyx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar win 8 64bit pro kullanıyorum. Unlocker olsun benzeri programlar olsun silemediği bir dosya var pc'de. Bir torrent dosyası kickass'den indirmiştim. Büyük ihtimal trojan içeriyor ve pc'nin kasmasına donmasına sebep oluyor. 2 gün önce üst seviye gaming pc dediğimiz makine şimdi ofis pc'si gibi çalışıyor.

Silemiyorum tüm silebilecek programları da devre dışı bırakıyor. Sistem geri yüklemeyi düşündüm fakat daha önce yaptığımda sorun çıkmıştı ve nasıl yapıldığını hatırlamıyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Acilen düzeltmem gerek grafik tasarım ile uğraşıyorum yetiştirmem gereken acil işler var. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun indirmiştim murat bey.
Eğer oyun iso ise ve imajı deamon tools gibi bir şeyle dvd roma taktı isen çıkartmadığın için silinmiyor olabilir.
Hangi programla taktı isen imajı çıkartıp bilgisayarı kapat aç silmeyi tekrar dene.

Murat, KasperSky Internet Secure, KasperSky Rescue USB ücretsiz mi?
İndirip yedek olarak saklayacağım, ihtiyaç olup tekrar kurduğumuz da deneme süresi bitti gibi uyarı çıkıyor mu?

Murat, KasperSky Internet Secure, KasperSky Rescue USB ücretsiz mi?
İndirip yedek olarak saklayacağım, ihtiyaç olup tekrar kurduğumuz da deneme süresi bitti gibi uyarı çıkıyor mu?
Rescue ücretsiz, ancak IS ücretli yani deneme süresi bitince ücret istiyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı