Torrent dosya boyutu sorunu

mehmetfh16

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bir oyun indirdim. Boyutu 45GB idi ve Torrent programı ile indiriyordum. Sonra dedim bu 1 aya inmez. :D Torrent hızlandırma yollarını denedim, dosya daha inmedi çünkü hızlandırma yöntemleri işe yaramadı. İndirmekte olduğum oyunu kaldırdım, inen dosyayı da sileyim dedim. Özelliklerine baktım ne göreyim, :eek: :vıy: dosya 45GB. İlk başta inanmadım, bilgisayarı yeniden başlattım ama hala aynı boyutta, dosyayı açmaya çalıştım açılmadı. (iso dosyası) Peki şimdi oyun indi mi? Bence inmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya 45 GB gözükür, torrent önce kendine o alanı ayırır sonra içini doldurur, o yüzden 45 GB gözüküyor.

Winrar, 7zip gibi programlarla sıkıştırırsan gerçek boyutunu görebilirsin.

Uplay'den de o şekilde iniyor, Far Cry 4'ü bi bilgisayarda indirmeye başladım 120 Mb falan indi, başka bilgisayara atıp devam edeyim dedim baktım 26 GB gözüküyor, ben de sıkıştırdım 100MB'a indi diğer bilgisayara attım indirmeye ordan devam ettim.

Torrent dosyaları indirirken hücrelere bölüyor, indirme tamamlanmadığı için dosya açılamaz fakat sanki inmiş gibi gözükür.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı