Win Update: 80072EFE hatası

ahmet2873

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
Ekran kartı
Gt240m
İşlemci
Centirono
Framework indirirken hata veriyor. Windows Update güncelleştirmeleri denetle diyorum hata veriyor, Windows güncellemelerini elle indiriyorum yine hata veriyor. Ne yapmam lazım? Hata kodları: Win Update: 80072EFE.
Güncelleştirme indirirken hata kodu vermiyor bir şey indirmeye engelledi yazıyor. Framework hata kodu hatırlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kafa karıştırıcı bir konu, benim linkten kurup geçecek. Sp1 işi tamamsa uptade sitesinde girecek demiş link yok. Sp1 olmayan W7 de yani Win 98 nadirliğindedir.

Kafa karıştırıcı bir konu, benim linkten kurup geçecek. Sp1 işi tamamsa uptade sitesinde girecek demiş link yok. Sp1 olmayan W7 de yani Win 98 nadirliğindedir.
Hata vermiyor ama update bulmuyor 30 dkdır

Attığın dosyayı indirdim düzeldi mi anlamadım bir de ayrıca frame networkte de başka bir hata veriyor win 7 update at düzelir dediler oda olmuyor

Hata vermiyor ama update bulmuyor 30 dkdır
Hizmetlerden güncelleştirme hizmetini kontrol et, denetim masasındaki sorun gideri de çalıştırıp deneyebilirsin. Olması lazım ben tecrübe etmiştim, şu an 2016 ltsb var.
Sadece net framework lazımsa bu işini görür sanırım.

Hocam Microsoft Update kataloğuna gidin oradan bazı Update'ler indirip sıkıntının çözülmesi gerekiyor ben bu yöntemi sanal makinede denedim Windows 7 sanal makinede denedim sıkıntı çözülmüştü siz de deneyin KB sürüm numarası ile başlayacaklardır ama fakat rakamları bilmiyorum indirip çözülmesi lazım çözülünce Windows Update kullanabilirsiniz diğer Windows Update güncellemelerini de indirebilirsiniz.

Bilgisayara geçince hangi update yi kurunca duzelttigimi ekleyem dostum

Geri
Yukarı