Win32/packed.vmprotect.au nedir?

muratdfw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir oyun için executor indirmeye çalışıyorum fakat en az 10 farklı executor denedim ve hepsinde win32/packed.vmprotect.au var. ESET tarafından bulundu bu virüsün zararı nedir ya da false positive mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir oyun için executor indirmeye çalışıyorum fakat en az 10 farklı executor denedim ve hepsinde win32/packed.vmprotect.au var. ESET tarafından bulundu bu virüsün zararı nedir ya da false positive mi?
Bu türü bilmesem de, örneklerini alıp test ettiğim Win32/Packed.VMProtect.ABD'e bakarak kesinlikle bir truva atı türevi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca indirdiğiniz sitenin linkini ve virustotal sonuçlarının linkini bırakır iseniz daha detaylı araştırabilirim.

Bu türü bilmesem de, örneklerini alıp test ettiğim Win32/Packed.VMProtect.ABD'e bakarak kesinlikle bir truva atı türevi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca indirdiğiniz sitenin linkini ve VirusTotal sonuçlarının linkini bırakır iseniz daha detaylı araştırabilirim.

Burada pek bir şey gözükmüyor ama kurmaya çalışırken Win32/Packed.VMProtect.Au hatası veriyor ESET. (bir de Valorant'ın ismi değişti durduk yere uygulamayı kurunca)

Program VMProtect ile packlendiği için o uyarıyı veriyor. VMProtect, bir program şifreleyicisidir.

Geri
Yukarı