Win32/packed.vmprotect.au nedir?

muratdfw

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bir oyun için executor indirmeye çalışıyorum fakat en az 10 farklı executor denedim ve hepsinde win32/packed.vmprotect.au var. ESET tarafından bulundu bu virüsün zararı nedir ya da false positive mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir oyun için executor indirmeye çalışıyorum fakat en az 10 farklı executor denedim ve hepsinde win32/packed.vmprotect.au var. ESET tarafından bulundu bu virüsün zararı nedir ya da false positive mi?
Bu türü bilmesem de, örneklerini alıp test ettiğim Win32/Packed.VMProtect.ABD'e bakarak kesinlikle bir truva atı türevi olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca indirdiğiniz sitenin linkini ve virustotal sonuçlarının linkini bırakır iseniz daha detaylı araştırabilirim.

Burada pek bir şey gözükmüyor ama kurmaya çalışırken Win32/Packed.VMProtect.Au hatası veriyor ESET. (bir de Valorant'ın ismi değişti durduk yere uygulamayı kurunca)

Virüs.

Birçok av malware olduğunu söylemiş. Yani kullanmamaniz en doğrusu.

Biraz kullandım ve masaüstündeki çoğu Online oyunumın ismi hilenin ismi olarak değişti ne yapmam gerekiyor Malwarebytes ve ESET ile virüsleri temizledim.

Temizlendiyse bir sorun olacağını zannetmiyorum. İsimleri sizin duzeltmeniz gerekiyor. Hala başka sorunlar devam ederse format atın en güvenlisi. Şu an için gerek görmüyorum.

Program VMProtect ile packlendiği için o uyarıyı veriyor. VMProtect, bir program şifreleyicisidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…