Win32/Wacapew.C!ml virüsü sorunu

brandmen

Hectopat
Daha fazla  
Sta4Cad programının demosunu bilgisayara indirdim sitesinden ama 2-3 tane yan program indirtti. En sonunda Windows güvenlik duvarı tehdit algıladı diye bu Win32/Wacapew.C!ml virüs hatasını aldım, bende hemen yorumalrdan okuyorak Kaspersky'ın 30 günlük deneme sürümünü indirdim ama benden güvenlik için onay istedikten sonra Google Chrome sayfamın parlaklığını görünüşünü falan değiştirdi, Windows 10 crackli versiyon kullanıyorum bir sorun teşkil eder mi bu durumlar, en son bütün hepsini kaldırdım (kaspersky ve sta4Cad kurulumlarını) ve virüs uyarısını kaldır diye işaretledim bilgisayarı restart yapınca daha uyarı vermedi başka bir şey yapmam gerekli midir arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yeterli Windows Defender'a tam tarama yaptır uzun sürer ama eğer bir yere sızmışsa bulursun en azından. Benim de başıma başka virüsten geldi.

Bence yeterli Windows Defender'a tam tarama yaptır uzun sürer ama eğer bir yere sızmışsa bulursun en azından. Benim de başıma başka virüsten geldi.
sistem yeniden başlatma yaptıktan sonra bir süre technopat foruma giremedim mesela daha yeni düzeldi dns ayarlayıla oynamış olma ihtimali mi var acaba

Geri
Yukarı