Win32/Ymacco.AA30 nasıl temizlenir?

trinitrotoluene

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, patavatsız bir iş için Roblox injectoru yüklemeye çalıştım ve 2 ayın ardından virüsler ortaya çıktı, temizledim ve artık bir daha hiçbir oyunda hile kullanmayacağım. Az önce Malwarebytes sağ olsun 5 trojanı sildim, ardından Windows Defender uyarı verdi. Uyarıyı açtım "Win32/Ymacco.AA30" diye bir trojan çıktı karşıma, ne olduğunu bilmiyorum ama sildim, şimdi Kaspersky Security Cloud ile tam tarama yapıyorum. Bu trojan nedir, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, patavatsız bir iş için Roblox injectoru yüklemeye çalıştım ve 2 ayın ardından virüsler ortaya çıktı, temizledim ve artık bir daha hiçbir oyunda hile kullanmayacağım. Az önce Malwarebytes sağ olsun 5 trojanı sildim, ardından Windows Defender uyarı verdi. Uyarıyı açtım "Win32/Ymacco.AA30" diye bir trojan çıktı karşıma, ne olduğunu bilmiyorum ama sildim, şimdi Kaspersky Security Cloud ile tam tarama yapıyorum. Bu trojan nedir, ne yapmam gerek?

Sanırım bu bir fidye yazılımı format atmanızı öneririm.

Kaspersky bir şey bulmadıysa Windows Defender halletmiştir. Bulduysa da hemen kaldırın.

Merhaba, malwarebyte herhangi bir şey tespit etmedi, sadece Windows Defender tespit etti. Kaspersky ise yarıda ve hiçbir şey tespit etmedi (tam tarama yapıyorum) bilgisayarı resetlemek istemiyorum, aç kapa yaptığımda herhangi bir şey görmedim orada bahsedilen Grid'in soft anti Malware'i indirmeli miyim? Malwarebyte'dan iyi midir?
İyi haber.
1619009663892.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı