Çözüldü Win32/Ymacco.aa97 virüsünün silindiği nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LinkAdam

Picopat
Arkadaşlar Windows Defender başlıktaki virüsü buldu. Malwerbytes ile tarama yaptım, bir şey çıkmadı. Kaspersky ile tarama yaptım yine bir şey çıkmadı. Sizce virüs silinmiş midir? Ayrıca Defender'a baktığım zamanda herhangi bir sıkıntı olmuyor. Yani Defender'da da gözükmüyor.

Çözüm
Sildiyse zaten görünmemesi normal. Korkmayın, sorun geçmiş. Artık sistemde bir Anti-Virüs yazılımının bulunması gerektiğinin önemini anlamışsındır. :)

Enes3078

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
5
Yer
Malatya
Sildiyse zaten görünmemesi normal. Korkmayın, sorun geçmiş. Artık sistemde bir Anti-Virüs yazılımının bulunması gerektiğinin önemini anlamışsındır. :)

Çözüm
KS
LinkAdam

LinkAdam

Picopat
Bunu zaten biliyordum fakat sistemim iyi olmadığından anlık takılmalar yaşıyordum. Artık olduğu kadar av olmadan yaşanmaz. :)

sivrisnake4

Hectopat
Yer
denizli
İlk kez Windows Defender'in virüs bulduğunu gördüm, hayret. Genelde %100 güvenilir açık kaynak kodlu yazılımları falan siler ama PC virüs dolup taşsın hepsi Windows dosyasıdır.

Yeni konular

Yukarı