Win7 Güncelleme Hatası ve Meydana Gelen Sorunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

101467

Kilopat
Merhabalar akrabamın laptopunda temizlik yaparken 194 adet güncelleştirmenin yüklenmediğini gördüm ve yüklemeye başladım yanlış hatırlamıyorsam 125-130 güncelleme yaptıktan sonra Windows Update hata verdi. Bilgisayardaki birçok sorun güncellemeler sayesinde düzeldi fakat yeni sorunlar peydah oluverdi. Başlıca gördüğüm sorunlar.
İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 32-bit SP1

• Kalan güncelleştirmeleri denetleyebiliyorum fakat yükleyemiyorum.
  • Program Kaldırdan herhangi bir programı kaldırmaya kalkınca böyle bir uyarı çıkıyor. (xyz kaldırılmaya çalışırken bir hata oluştu.Daha önce kaldırılmış olabilir. xyz öğesini programlar ve özellikler listesinden kaldırmak ister misiniz?) Yalnızca başka uninstall programları kullanarak program kaldırabiliyorum.
  • Program Files içindeki dosyalardan herhangi birini silemiyorum, yeni dosya ekleyemiyorum.
  • Windows Media Player ile herhangi bir müzik yada video açmaya kalkışınca (Ses aygıtında bir sorun olduğundan Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. Bilgisayarınızda bir ses aygıtı yüklü olmayabilir, başka bir program tarafından kullanılıyor veya doğru çalışmıyor olabilir.) Başka programlar ile çalıştırabiliyorum.
Bilgisayarın tüm sürücülerini güncelledim. Geri yükleme noktası olmadığı için Sistem Geri Yükleme yapamıyorum. Win7 desteğinin sona ermesiyle ilgili olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı