WinAero Tweaker güvenilir mi?

Odios01

Hectopat
Merhabalar. Nasıl bir uygulama olduğunu merak edip denemek istedim. System Repair gibi bir uygulama indirdi bilgisayarıma. Bilgisayarımı tararken kapatıp, Revo Uninstaller ile sildim. WinAero Tweaker uygulaması güvenilir mi?

Ben kullanmıştım bir sorun olmamıştı ama yanlış bilgi vermek istemem.
Malwarebytes bir virüs buldu. Karantinaya aldıktan sonra virüsü sildim. Şimdi Kaspersky'da deneyeceğim. Bir de virüs silmek işe yarar mı? Gerçekten virüs silinmiş midir?
Hocam sizin için silip yeniden yükledim ama System Repair adlı bir uygulama inmedi sadece WinAero Tweaker indi. Hangi siteden indirdiniz?
winaero.com

Malwarebytes bir virüs buldu. Karantinaya aldıktan sonra virüsü sildim. Şimdi Kaspersky'da deneyeceğim. Bir de virüs silmek işe yarar mı? Gerçekten virüs silinmiş midir?
Büyük ihtimalle silinmiştir. Kaspersky ile de büyük ihtimal tehdit ortadan kalkar.
Büyük ihtimalle silinmiştir. Kaspersky ile de büyük ihtimal tehdit ortadan kalkar.
Ben de oradan indirdim ama System Repair adlı uygulama inmedi.

Yardımınız için teşekkürler. Son olarak Kaspersky indiriyorum şuan. Free versiyonunu. Aşağıdaki 'Hemen İndir' butonuna basmam lazım değil mi? Yani Kaspersky Free o? Bu olaydan sonra iyice korkmaya başladım. :D

Ben de oradan indirdim ama System Repair adlı uygulama inmedi.
Anladım. Peki normal WinAero Tweaker olarak indi değil mi? Başka isimle değil yani.

Burada sağda yazan butona tıklayın.
Sağdaki butona bastıktan sonra şöyle bir sayfa çıkıyor.
1624728414333.png

Yeni konular

Geri
Yukarı