Winamp ve FileZilla'nın eski sürümlerine nasıl ulaşılır?

Zaten ben Kali Linux kuracağım sadece DOS oyunlarını çalıştırmak ve normal kullanmak için XP kurdum onun dışında zaten genellikle Windows daha fazla güç istediği için YouTube'a bile kaliden bakıyordum bu arada av olarak da F-prot kuracağım.
Bu arada DOS oyunları için Windows'da DOS Box vardır, DOS emülatörü:
Eski (2000 yılı ve öncesi) oyunlar için de GoG (Good old Games) üzerinden oyunları bulabilirsiniz:
Neredeyse hepsi DOS Box ile gelir.

Bu arada DOS oyunları için Windows'da DOS box vardır, DOS emülatörü:
Eski (2000 yılı ve öncesi) oyunlar için de GOG (good old Games) üzerinden oyunları bulabilirsiniz:
Neredeyse hepsi DOS box ile gelir.

Olsun gene de PC rahatlasın diye de XP kurdum.

İndirme linkini attım. Buradan eski sürümü bulabilirsiniz.

Tamam av kurayım denerim.

Olsun gene de PC rahatlasın diye de XP kurdum.
Ayrıca dosboxu bende biliyorum

Ben halen june 8, 1999 2.23 sürümünü kullanıyorum. Windows 10'da da sorunsuz çalışıyor:
İçinde MQ Science v2 skin de var, eski Windows 95 Plus zamanından seslerini ve renklerini sevdiğim Windows theme şekilli.

Yok ya denedim şarkıları oynatmıyor falan ne bileyim biraz sıkıntılı bildiğin XP destekleyecek ama daha yeni sürümü var mı?

Son düzenleme:
Tamam av kurayım denerim.

Ayrıca dosboxu bende biliyorum

Yok ya denedim şarkıları oynatmıyor falan ne bileyim biraz sıkıntılı bildiğin XP destekleyecek ama daha yeni sürümü var mı?
Şarkı oynatmama sebebi gerekli codecler yok. Decode edecek codecler artık xp'ye destek vermiyor. VLC deneyin. O codeclerle kuruluyor.

Şarkı oynatmama sebebi gerekli codecler yok. Decode edecek codecler artık XP'ye destek vermiyor. VLC deneyin. O codeclerle kuruluyor.

Sıkıntı yok zaten ben sadece 3 tane şarkı dinliyorum onları açsa yeter açıyorda zaten fakat gene de XP destekleyen codecleri atsan iyi olur atarsan teşekkür ederim.

Mp3 değil de başka bir format mı? Winamp Mp3 içindir, tamam sonra başka şeyler de eklendi ama ben Avi/Mp4/Mkv/Vmw vs uzantılar için MPC-HC (Media Player Classic) kullanırım, çok geniş olan mp3 kolleksiyonum için de 1996'dan beri Winamp.

Yeni konular

Geri
Yukarı