Wind Force V2 fiyatı gerçek mi?

• Konuyu başlatan KBL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 737
Bahsettiğim den anlamamışsın madem boş yapma, o yazan kişinin gönderdiği linkin daha mantıklı olduğunu söylüyorum. Boş boş tartışma açmaya kalkma, tavsiye vermeyeceksende çık git.
Tavsiye verenlere tavrını gördükten sonra zahmet etmem. Önce Türkçe öğren, sonra "boş yapma"lı cevap verirsin bana.

Arkadaşın attığı link daha uygun, Ryzen 5500 var onu 5600 seçince 13.956 TL yapıyor yani 1.800 TL daha uygun o şekilde alabilirsiniz.

Tavsiye verenlere tavrını gördükten sonra zahmet etmem. Önce Türkçe öğren, sonra "boş yapma"lı cevap verirsin bana.
Türkçeme ne laf ediyorsun acaba aklını kullanamayan anca ''Türkçe öğren de gel'' diyen huzur bozucu fazlalık.

Güzel knk sana diyorum ki sistemin fiyatı pahalı uygun değil. Attığından daha ucuza var diyorum. Mevzu o :D
anladım teşekkürler gönderdin ilgisayarı tercih edeceğim

Valorant işlemci tabanlı bir oyun olduğundan olmasın o.
Evet, ben de fps de çok fark olmadığını söylüyorum ya.

Arkadaşın attığı link daha uygun, Ryzen 5500 var onu 5600 seçince 13.956 TL yapıyor yani 1.800 TL daha uygun o şekilde alabilirsiniz.
evet daha mantıklı, zaten çok bir fps farkı yokmuş 1800 tl daha pahalıya almaya değimez dediğin gibi.

kötü, pahalı dyen bir kişiye nasıl bir yanıt vermemi bekliyorsun. Ayrıca ''Tavsiye'' filan vermedi, veren kişiyede gayet normal ve sakin cevaplar verdim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı