Çözüldü WinDbg "No export analyze found" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Açtığım o konuya cevap gelmiş ve aşağıdaki kodu girip sonucu belirlemeliyiz. Aşağıdaki kodu girip sonrasında analyze etmeyi dener misin?

Kod:
.load C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.WinDbg_1.2110.27001.0_neutral__8wekyb3d8bbwe\amd64\winext\ext.dll

Ayrıca bu benim İngilizce ki evde değilim. Evde olsam kontrol ederdim ama hiç kontrol etmeden yazdım konuyu ve cevabı.

Not: Dosya yolundaki sürümü kullanmıyorsanız o sürüme güncelleyip öyle komutu girmeniz gerekmekte. Diğer türlü de isterseniz doğru dosya yolunu bulup yine elle girilebilir komut.
Anladım. O halde WinDbg Preview ayarlarınız aşağıdaki görselle uyuşuyor mu diye kontrol eder misiniz?

1635968677028.png

İnternetle alakalı olabilir diye düşünüyorum. Aşağıdan WARP'ı indirip WARP'ı açıp öyle analiz yapmayı dener misiniz?

Hocam evde fiber internet var, evde belki 4 tane Ubiquiti Access Point cihazı var.
İnternet deli dehşet hızlı.

Ama sizin için indirip deneyeceğim.
Hocam yine olmadı, WARP indirip açtım.

Analiz yapamıyorum, sadece Stack kısmından verileri görebiliyorum

Bilgisayarı formatlasam olur mu acaba düşünmedim değil.
Windows 11 güzel ama kasmaya başladı.
Windows 10 üzerinde güzel performans alıyordum.
@Enes3078 hocam rahatsız ediyorum yine kusura bakma.

Windows 10'a temiz kurulumla geçtim.
Ama buna rağmen yine aynı hatayı alıyorum, programı kullanamıyorum.

Son düzenleme:
WinDbg ile alakalı bir sorun sanırım. Benim fikrim sunuculardan veri çekilemiyor olması ama sorunu yaşamadığım için bilmiyorum. Öyle bir şey olsa alır kendim de bakabilirdim. Yarına kadar olmazsa ekiple iletişime geçip gerekirse forumlarında konu açmayı planlıyorum. Yarın bu durumdan beni haberdar edersen sevinirim. İyi akşamlar :)

Elbette haberdar ederim hocam, hiç merak etme.

Biraz daha çözüm arayacağım ben de.
Teşekkür ederim hocam, minnettarım.
@Enes3078 hocam, bilgilendirme istemiştin.

Maalesef, yine aynı hatayı alıyorum.
Birkaç yere baktım ama işe yaramadı.

Sanırım WinDbg ile alakalı bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı